Vilkyčiuose varžėsi sportiškos šeimos, mamos ir tėčiai

dalyviaiVilkyčių mokykloje sportuoja ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai. Mokyklos bendruomenė didžiuojasi mokinių sportiniais pasiekimais.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė paragino mokinius pasikviesti savo šeimos narius, kitus giminaičius pasportuoti. Gera nuotaika ir buvimas kartu – pagrindinis šio renginio tikslas.

Renginyje „Tėtis, mama ir aš…“ šurmuliavo gausus būrys mokyklos bendruomenės narių. Šeimai skirta sporto šventė prasidėjo mokyklos merginų ritminių šokių būrelio pasirodymu. Šeimų sportinėse varžybose dalyvavo net 13 komandų: Dargužai, Šepučiai, Montrimai, Ragauskai, Paulauskiai, Budrikiai, Uktveriai, Valdžiai, Martinkai, Budrikai, Steponavičiai, Genčai, Krutikovai. Dėl traumos viena komanda pasitraukė, ir varžybas tęsė dvylika.

Atkakliai šeimynos varžėsi penkiose rungtyse, taip pat buvo organizuotos „Sportiškiausio tėčio“ ir „Sportiškiausios mamos“ rungtys. Šeimų varžybose 1 vietą laimėjo Genčų šeima, 2 vietą – Valdžių šeima, 3 vietą – Steponavičiai.

Sportiškiausiu tėčiu pripažintas Giedrius Paulauskis, sportiškiausia mama – Erika Mišelinskaitė. Visoms komandoms įteiktos padėkos, saldūs siurprizai, o nugalėtojams – taurės ir diplomai.

Dėkojame visoms dalyvavusioms komandoms. Tikimės, kad renginys taps tradicine švente, kurios metu šeima tampa svarbiausia.