Vilkyčiuose Velykos paminėtos tinklinio turnyru

tinklinisKiekviena didelė šventė Vilkyčiuose laukiama, nes ji būna įprasminta sportinėmis varžybomis.
Norą dalyvauti Velykiniame tinklinio turnyre pareiškė 5 komandos: Kvėdarnos „Spartos vyrai“, Pagėgių „Pagėgiai“, Klaipėdos „Su šypsena“, Vilkyčių „Paprasti“ ir Šilutės „305 kuopa“. Po įdomių kovų paaiškėjo, kad turnyro nugalėtojais tapo Kvėdarnos komanda.

Turnyro organizatorė Danguolė Černeckytė pakvietė sudaryti komandas iš 2 moterų ir 4 vyrų. Buvo žaidžiama ratų sistema iki 2 pergalių (21 taško). Tad kiekvienos varžybos buvo svarbios, nes revanšo nebebuvo.

Atkaklios kovos vyko nuo pirmųjų susitikimų. Gausūs sirgaliai, įsitaisę balkone, pamatė įdomias varžybas tarp visų komandų. Žiūrovai, sulaikę kvapą, stebėjo varžybas negalėdami pasitraukti iš savo vietų. Tinklininkai džiugino gražiomis atakomis, stipriais padavimais, gražiais pakėlimais, galingais smūgiais bei tvirta gynyba.

Daugelį varžybų teko pratęsti iki 3 setų, nes 2 setai dažniausiai baigdavosi lygiosiomis, tad norint išaiškinti nugalėtoją tekdavo žaisti trečią setą.

Nuaidėjus paskutinių varžybų švilpukui nustatyti nugalėtoją buvo keblu, nes 3 komandos surinko po 7 taškus. Teko skaičiuoti tų 3 komandų  laimėtus ir pralaimėtus setus.

Paaiškėjo, kad III vietoje liko „305 kuopa“, II vietoje – „Pagėgiai“, o nugalėjo Kvėdarnos „Spartos vyrai“. Jiems įteikti medaliai, o komandų merginoms – už drąsą – velykiniai šokoladiniai zuikiai.