Vilkytiškiai antrus metus pelnė apdovanojimą už iniciatyvumą

vilkyciai apdovanoti O Baboniene R Valutis mokinys G SiaulinskasAntrus metus Vilkyčių pagrindinė mokykla dalyvauja Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro (LMSSC) organizuojamoje akcijoje „Norime sportuoti – įsirengiame patys“.

Pernai vilkytiškiai pelnė akcijos ogranizatorių apdovanojimą už pačių moksleivių įrengtą treniruoklių salę. Treniruoklius suprojektavo ir padarė moksleivis Gytis Pakalniškis su draugais, padedami technologijų mokytojo Ričardo Valučio.

Šiemet mokyklos direktoriaus pavaduotojas ūkiui R.Valutis su mokiniais įrengė prie mokyklos paplūdimio tinklinio aikštelę.

 

Ketvirtadienį Trakuose vyko šių metų akcijos dalyvių apdovanojimas. Akcijos dalyviai susirinko iš Vilniaus, Širvintų, Alytaus, Lazdijų, Kupiškio, Biržų, Raseinių, Radviliškio, Šiaulių, Pakruojo, Kelmės, Šilutės, Šilalės ir Skuodo rajonų.vilkyciai Apdovanojimui skirtas inventorius

Renginyje dalyvavo LMSSC direktorė Ona Babonienė ir šios akcijos kuratorius Vytautas Glovackas. Sveikinimo žodžius tarė ir nugalėtojus apdovanojo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo direkcijos direktorius Algimantas Gudiškis. Buvo pasidžiaugta nuveiktais darbais ir sutarta, kad akcija vyks ir kitais metais.

Vilkytiškiai konkursui pristatė paplūdimio tinklinio aikštelę. Ją įrengti padėjo vietos verslininkas Kazimieras Gudžiūnas davęs technikos.

Už projekto įvykdymą mokykla buvo apdovanota specialiu prizu ir sportiniu inventoriumi. Mokyklos direktorė vertindama mokinių pastangas dalyvauti sporto projektuose skyrė vilkyciai  tinklinio pamokanemokamą išvyką į Trakus.