Vilkytiškiai gamino popierines gėles

vilkyciai popierines_gelesŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale vyko edukacinis užsiėmimas „Vaikų šventės”. Jo metu Vilkyčių gyventoja, rankdarbių mėgėja Iveta Baltrukonė mokė vaikus pasigaminti popierines gėles.

Renginio viešnia pasakojo, kad gėles gaminti pradėjo atsitiktinai – sūnelio šventei vaikų darželyje padėjo paruošti popierinių gėlių dekoraciją – fotosieną. Taip gimė mintis daryti įvairaus dydžio ir spalvų popierines gėles, kurių kompozicijomis galima papuošti aplinką ne tik šventei, bet ir atvirą namų erdvę užpildyti.

Edukacinio užsiėmimo dalyviai su entuziazmu klausėsi pasakojimo, kaip galima dekoracijomis paįvairinti šventes ir noriai kibo į darbą. Ši veikla pasirodė nesudėtinga ir įdomi, tačiau reikalaujanti daug kruopštumo.

Bibliotekininkė irgi turėjo užsiėmimą, nes likus dviem savaitėms iki renginio ruošė įvairių spalvų popieriaus iškarpas – žiedlapius, kuriuos suklijavus išėjo gražios gėlės. Tam, kad jos neliūdėtų, vaikai su bibliotekininke susitarė paruošti fotosieną, kuri visus pasitiks bibliotekoje, sugrįžus naujiems mokslo metams.