Vilkytiškiai Kalėdas pasitiko krepšinio aikštelėje

vilkyciu krepsinis_Du paskutinius 2016-ųjų metų mėnesius Vilkyčiuose virė krepšinio kovos – vyko Kalėdinis krepšinio turnyras.

Jame dalyvavo šešios vyrų komandos: „Saugos“, „Vilkyčiai 1“, „Vilkyčiai 2“, „Germanika“, „Priekulė 1“, „Priekulė 2“.

Vakarais turėjo ką veikti ir krepšininkai, ir sirgaliai, susirinkę sirgti už mėgstamą komandą ir mėgautis gražiomis krepšinio akimirkomis.

Kūno kultūros mokytojos Danguolės Černeckytės surengtame turnyre komandos sužaidė ratų sistema, palikdamos dvi komandas už borto, – pusfinalio nepasiekė „ Vilkyčių 1“ ir „Vilkyčių 2“ komandos.

Pirmajame pusfinalyje susitiko „Saugų“ ir „Germanikos“ komandos. Iki paskutinių sekundžių nebuvo aišku, kuri komanda laimės, bet rezultatu 89:84 laimėjo „Saugos“.

Antrajame pusfinalyje kovojo „Priekulės 1“ ir „Priekulės 2“ komandos. Patirtis dominavo, todėl rezultatu 104:71 laimėjo „Priekulės 1“ komanda.  Į kovą dėl 3 vietos stojo „Germanika“ ir „Priekulė 2“ – 69:64 laimėjo „Germanika“.

Šansą iškovoti I vietą ir Kalėdinę taurę turėjo „Saugų“ ir „Priekulės 1“ komandos. Kova buvo karšta ne tik žaidėjams, bet ir teisėjams bei žiūrovams, kurių visada būdavo pilna salė. Varžybos buvo įspūdingos, nes ne vieną kartą kamuolys į krepšį buvo kraunamas iš viršaus, netrūko gražių derinių, taiklių metimų, aršios kovos.

Nuaidėjus finaliniam švilpukui, pergalę rezultatu 84:80 šventė „Priekulės 1“ komanda. Jai įteikta Kalėdinė taurė, visiems prizininkams  užkabinti medaliai, įteiktos dovanos.