Vilkytiškiai metikai kopė ant nugalėtojų pakylos

vilkyciai sportasKlaipėdos miesto jaunučių ir jaunimo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo Vilkyčių gyvenvietės ieties metikai.

Jaunučių kategorijoje dvi antrąsias vietas iškovojo Lietuvos vaikų čempionė kamuoliuko metimo ir rutulio stūmimo rugtyse Gintarė Paulauskaitė. Ji 400 g ietį numetė 30 m 44cm, o 3 kg rutulį nustūmė 9 m 92 cm.

Berniukų grupėje visą garbės pakylą užėmė vilkytiškiai. Geriausias 500 g ieties metikas buvo Mantas Rudzevičius, jo geriausias rezultatas – 49 m 65 cm. Antrąją vietą užėmė Mantas Jackyvas, ietį numetęs 41 m 66 cm. Trečiasis liko Raimondas Andrijauskas, ietį numetęs 39 m 56 cm.

Pagirtinai su jais varžėsi Lietuvos vaikų kamuoliuko metimo čempionas ketvirtokas Marius Rudzevičius, pagerinęs asmeninį rekordą iki 30 m 65 cm.

Jaunimo grupėje I vietą po atkaklios kovos užėmė Rimantas Staigirtas. Jis 800 g ietį numetė 45 m 23 cm.