Vilkytiškiai metus vėl palydėjo tinklinio varžybomis

 

tinklinis fVilkytiškiai – tinklinio sporto šakos propaguotojai pakvietė krašto tinklininkus jau septintus metus iš eilės palydėti senuosius metus sporto aikštelėje. Šis turnyras sutraukia nemažai žiūrovų, nes kovos būna intriguojančios, aukšto lygio, tad yra į ką pažiūrėti bei iš ko pasimokyti.

Į turnyrą šįkart susirinko 5 komandos: Klaipėdos „ Vakarų tinklinis” ir „Žaliasis slėnis“, Vilkyčių „Viduriukas”, Žemaičių Naumiesčio „Paprasti” ir Vilkyčių „Vilkai”. Komandas sudarė 4 vyrai ir dvi moterys.

Sužaidus ratų sistema, viena komanda pasitraukė iš tolimesnių kovų. Pirmajame pusfinalyje susitiko „Vakarų tinklinis” ir „Paprasti”, 2:0 laimėjo klaipėdiečiai. Antrajame pusfinalyje susitiko „Žaliasis slėnis” ir „Viduriukas”. Po atkaklios kovos 2-1 laimėjo vilkytiškiai. Tad dėl III vietos žaidusių „Žaliojo slėnio” ir „Paprastų” kova vyko taškas į tašką, žiūrovai džiaugėsi gražiu žaidimu. 2:1 trečią vietą iškovojo klaipėdiečiai.

Didžiajame finale susitiko Klaipėdos „Vakarų tinklinis” – Vilkyčių „Viduriukas”. Šis susitikimas iš žaidėjų pareikalavo daug fizinių ir emocinių jėgų, abi komandos turėjo didelių ambicijų laimėti čempionų titulą.

Vilkytiškiai norėjo įrodyti, kad kaimo komanda nėra blogesnė už miesto. Tad stiprūs smūgiai, blokai, gražūs kamuolių pakėlimai žavėjo žiūrovus, kurie stebėjo varžybas sulaikę kvapą. O žaidėjai kovojo ir rodė gražų žaidimą. Bet po atkaklios kovos 2:1 pirmą vietą užėmė „Vakarų tinklinis”, vilkytiškiai liko antri.

Tinklinio šou, kuris vyko nuo ryto iki vėlaus vakaro, neprailgo nei žiūrovams, nei žaidėjams. Kalėdų senelis ir Snieguolė padėkojo žaidėjams už gražų žaidimą, įteikė medalius bei saldžias dovanas. „Kiekviena sportinė šventė, suorganizuota kaime atneša daug džiaugsmo gyventojams, nes jie gali turiningai praleisti laiką, stebėdami ir dalyvaudami renginyje.” – sakė turnyro organizatorė Danguolė Černeckytė.