Vilkytiškiai NVŠ sporto programą baigė varžybomis

vilkyciai sportas NVS programos dalyviaiTrikovės varžybomis jaunieji Vilkyčių pagrindinės mokyklos metikai baigė tris mėnesius trukusios neformalaus vaikų švietimo programos vykdymą.

Varžybose dalyvavo visų klasių mokiniai, jie turėjo stumti pasunkintą kamuolį, bėgti 40 m distanciją ir atlikti atsispaudimus.

Tarp pradinukų stipriausi buvo Leila Griškutė ir Justas Grigalius. 5-10 klasių grupėje nugalėtojais tapo Gintarė Paulauskaitė, Gustas Ragauskas ir Tadas Bružas. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Keturiems sportininkams, surinkusiems trikovėje daugiausiai taškų, įteiktos taurės.

Remiantis NVŠ programos apklausos anketomis, tėvų ir vaikų nuomonė yra tokia pati – programa buvo labai naudinga ir turi būti tęsiama.

Geriausieji šios programos dalyviai rungtyniavo Klaipėdos vaikų varžybose ir pasiekė gerų rezultatų. Gintarė Paulauskaitė laimėjo 2 kg rutulio stūmimo rungtį, pasiekusi 12 m 85 cm rezultatą. Berniukų grupėje 3 kg rutulio stūmimo rungtyje I vietą užėmė Dovydas Virbinskis (11 m 44 cm), antras liko Marius Rudzevičius (10 m 76 cm).