Vilkytiškiai švenčių be tinklinio turnyrų neįsivaizduoja

tinklinisVilkyčiai – tinklinio populiarinimo vieta Šilutės rajone, čia per didžiąsias šventes gyvenimas neįsivaizduojamas be tinklinio turnyrų. Tad visi, mėgstantys tinklinį, buvo pakviesti dalyvauti ir Velykiniame tinklinio turnyre. Kadangi komandą sudarė 4 vyrai ir 2 moterys, vyrukams teko gerokai paplušėti ieškant pačių sportiškiausių merginų.

Į Velykinį turnyrą atvyko žaidėjai iš Klaipėdos, Agluonėnų, Pajūrio, Rusnės, Šilutės, Vilkyčių, Saugų bei Pagėgių. Taip buvo sukomplektuotos 5 komandos: „Vilkyčių radistai“, „Alvydo jungtiniai“, „Savanorių rinktinės 305 kuopa“, „Rusnės tinklai“, „Vilkyčių nepalaužiamieji“.

Žaidžiant ratų sistema, iškrito viena komanda, ir pirmame pusfinalyje susitiko „Vilkyčių radistai“ su „Rusnės tinklais“ 2:1 pergale džiaugėsi vilkytiškiai. Antrajame pusfinalyje susitiko „Alvydo jungtiniai“ su „Savanorių rinktinės 305 kuopa“. Kad ir kaip priešinosi „Alvydo jungtiniai“, bet stipresni buvo savanoriai 2:0.

Dėl III vietos žaidė „Alvydo jungtiniai“ su „Rusnės tinklais“, ir po atkaklios kovos 2:1 laimėjo „jungtiniai“.
  
Dėl nugalėtojo vardo kovojo „Vilkyčių radistai“ su savanorių rinktine.  Savanoriai pranoko „Vilkyčių radistus“ solidžiu žaidimu, gražiais kamuolio pakėlimais ir stipriais smūgiais bei gera žaidimo taktika. Todėl savanoriai E.Maciukevičius, A.Musvydas, D.Bagočius, R.Puodžiūnas, F.Bagdonaitė ir D.Bagočiūtė tapo turnyro nugalėtojais.

Velykinis tinklinio turnyras, vykęs nuo ryto iki vakaro, žiūrovus žavėjo komandų kovingumu, vieningumu, kamuolių blokavimais, smūgiavimais ir kitais tinkliniui būdingais elementais. Kad ir kiek turnyro dalyviai išliejo prakaito, atidavė jėgų, kovojo, visi buvo laimingi, nes puikiai praleido laiką sportuodami ir rodydami pavyzdį, kaip reikia žaisti tinklinį.

Pasak organizatorės Danguolės Černeckytės, norint populiarinti tinklinį Šilutės rajone neužtenka organizuoti varžybas kaimuose. Norėtųsi didesnio dėmesio iš Šilutės sporto organizacijų atsakingų asmenų, kad imtųsi tvirtesnių žingsnių organizuojant ir populiarinant rajonines moterų ir vyrų tinklinio varžybas.