Vilkytiškiai tarė ir padarė

tinklinis fVilkyčiuose surengtas Kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo penkios komandos: dvi Vilkyčių, Rusnės, Saugų ir Šilutės vyrų. Turnyrą organizavo Danguolė Černeckytė, o pagrindinis rėmėjas – Linas Gedvila, didelis šios sporto šakos entuziastas, vienas iš „Šilutės“ vyrų tinklinio komandos žaidėjų.

Sirgaliai buvo įsijautę
tinklinis f2
Kalėdiniame tinklinio turnyre viskas vyko rato sistema ir po visų sužaistų varžybų paaiškėjo, kad dėl 3-4 vietų kovos „Rusnės“ ir „Vilkyčių I“ komandos, o dėl 2-1 vietų – „Šilutė“ ir „Vilkyčiai II“.

Pirmasis rusniškių ir vilkytiškių susitikimas baigėsi „Rusnės“ naudai ir ji džiaugėsi III vietos medaliais, o „Vilkyčiai I“ liko ketvirti.
Kova dėl 1-2 vietų buvo tikrai įdomi ir nelengva. Prireikė visų 5 setų, kad komandos išsiaiškintų, kuri stipresnė.

I setą po atkaklios kovos pavyko laimėti vilkytiškiams. Vėliau šilutiškiai išlygino 1:1, o dar po vieno sužaisto seto įsiveržė į priekį 2:1. Abi komandos įsitempusios kovojo dėl kiekvieno taško. „Šilutei“ būtų pakakę laimėti trečią setą ir ji taptų turnyro nugalėtoja. Šilutiškiai tikrai buvo arti tikslo ir jau visi manė, kad pergalė jų rankose, bet „Vilkyčių II“ komanda susiėmė, pasivijo priešininkus ir net aplenkė. Rezultatas tapo lygus – 2:2.

Laukė lemiama penktoji kova. Kuri komanda laimės?

Pasak turnyro organizatorės Danguolės, kova buvo tokia įtemta ir aukšto lygio, o sirgaliai tokie įsijautę (trankė „bambalius“ kas kaip gali), kad net teisėjo švilpuko buvo neįmanoma girdėti. Arba tyčia sušvilpdavo panašiai kaip teisėjo švilpukas, ir tarp žaidėjų kildavo mini diskusijos: „Aš girdėjau, kad sušvilpėt, todėl sustojau“ ir t.t.

tinklinis f3Kaip ten bebūtų turnyro metu, pagrindinės taurės laimėtojas visada būna išaiškintas. Ir tądien nugalėtojais tapo „Šilutės“ vyrai – Alvydas Višinskas, Domantas Marozas, Vaidas Macaitis, Rolandas Milkintas, Linas Gedvila ir Ramūnas Sutkaitis.

Visi laimėtojai apdovanoti medaliais, taurėmis, diplomais, šakočiais, kuriuos įteikė Kalėdų Senelis ir jo žavioji Snieguolė.

Turnyras geresnis, nei tikėtasi

D.Černeckytė džiaugėsi: „Turnyrą pavyko suorganizuoti geriau, nei tikėjausi“. Paklausta, kodėl ji nusprendė organizuoti šį Kalėdinį tinklinio turnyrą, kūno kultūros mokytoja, kaip visada, su šypsena atsakė: „O kas daugiau, jei ne patys tai padarysim?“

Ji labai dėkinga L.Gedvilai už pagalbą organizuojant šį turnyrą. Džiugu, kad du tos pačios sporto šakos gerbėjai susivienija ir įgyvendina savo siekius.

Turnyro organizatorė tvirtina, kad tai tikrai ne paskutinis tokio pobūdžio turnyras. Jų žada suorganizuoti dar ne vieną. O abiejų Vilkyčių komandų nariai šaukė, kad organizuos turnyrus tol, kol jie laimės I vietą.

Linkime, kad ši graži idėja nenutrūktų – kad būtų surengtas dar ne vienas toks turnyras.