Vilkytiškiai – vėl tarp prizininkų

vilkyciai lengvoji E Dulkys I vieta rutulio stumimeKlaipėdos lengvosios atletikos manieže vykusiose „Žemaitijos taurė 2012 m.“ vaikų varžybose su sporto mokyklų auklėtiniais varžėsi ir Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai.

Tradiciškai iš visų varžybų, kuriose dalyvauja, vilkytiškiai parsiveža po keletą prizinių vietų, nors konkuruoti su miestų vilkyciai lengvoji Bagdonaite  II vieta 1000m bgimesportininkais yra labai sunku. Tačiau kol mokyklos sportininkus palaiko mokyklos administracija, vaikai turi norą garsinti savo mokyklą.

3 kg rutulio stūmime pirmas buvo Edvinas Dulkys – 10 m 90 cm. Antras liko penktokas Lorenas Milkintas, jo rezultatas 10 m 30 cm. Gerai rutulį stūmė Viktorija Šertvytytė, nors treniruojasi tik antrą savaitę. Ji 3 kg rutulį nustūmė 7 m 50 cm ir buvo ketvirta.

Pirmą kartą 1000 m bėgusi Drąsida Bagdonaitė tik finiše pralaimėjo Klaipėdos sporto klubo „Maratonas“ atstovei. Drąsida pirmą kartą pasiekė III suaugusių atskyrio lygio rezultatą 3.33,17 min. Gerai į tolį šoko R.Valaitis – 4 m 55 cm, IV vieta, tokią pat vietą jis užėmė ir 300 m bėgime.