Vilkytiškis pirmą kartą startavo 48 valandų bėgime

Balatonfiurede (Vengrija) vyko pasaulio 48 val. bėgimo čempionatas. GOMU (Global Organization of Multi-Day Ultramarathoners) organizacija šias varžybas surengė trečią kartą, o šiemet jose pirmą kartą startavo vilkytiškis Ruslanas Seitkalijevas.

R. Seitkalijevas per dvi paras įveikė 394,399 km.

Pasak R. Seitkalijevo, varžybose startavo beveik 120 bėgikų. Ultramaratonininkas per dvi paras įveikė 394,399 km ir užėmė 9 vietą bendroje įskaitoje bei liko šeštas tarp vyrų. Be to, jis iškovojo antrą vietą M35 amžiaus grupėje.

„Prieš varžybas nežinojau, kas manęs laukia, nes nepertraukiamai tokį atstumą bėgau pirmą kartą. Žinojau, tik tiek, kad sunkių momentų bus daugiau nei lengvų. Oras varžybų metu buvo labai permainingas, panašus į Pajūrio – vieną akimirką užeidavo liūtis, o jau kitą kaitino saulė. Varžybos buvo puikiai organizuotos, beliko tik bėgti, greičiausiai ir pirmo dešimtuko rezultatai būtent dėl to buvo kaip niekad aukšti“, – pasakojo Ruslanas.

Jis per pirmąją parą įveikė 227 km, per antrąją kiek daugiau nei 167 km. Bet iki planuotų 400 km pritrūko kiek daugiau nei 5 minučių. „Nors finiše labai stengiausi tai padaryti, bet nuovargis padarė savo, sunkiai kilo kojos, tai leido suprasti, kad trūko bendro fizinio pasiruošimo sporto salėje. Pailsėjęs ir padaręs išvadas 400 km iššūkį palieku kitam kartui“, ­– sakė sportininkas.