Vilkytiškių pergalės zoninėse varžybose

lengvoji mulskis D Bagdonaite II vietaKlaipėdos manieže vyko  Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos zoninės varžybos. Čia dėl teisės dalyvauti finalinėse varžybose varžėsi  12 Žemaitijos zonos komandų. Savo jėgas su sporto mokyklų auklėtiniais šiose varžybose išbandė Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai.

Kiekvienose varžybose tobulėjanti Drąsida Bagdonaitė 600 m bėgimo rungtyje nusileido metais vyresnei varžovei ir iškovojo II lengvoji mulskis G Stanisauskaite III vietavietą, pasiekdama naują Vilkyčių pagrindinės mokyklos rekordą – 1 min. 55 sek.

Pirmą kartą manieže rungtyniavusi Giedrė Stanišauskaitė 1000 m bėgimo distancijoje buvo trečia. Jos pasiektas laikas – 3 min. 32 sek.

Trišuolio rungtyje pirmos varžybos buvo sėkmingos Rimantui Staigirtui jis iškovojo bronzos medalį. Antrą vietą jaunių grupėje iškovojo Gabrielis Šiaulinskas. Jo lengvoji mulskis R Staigirtas III vietarezultatas trišuolio rungtyje – 12,00 m.