Vilniaus katedroje – boksininko E.Petrausko vestuvės: vietoj gėlių prašė dovanoti loterijos bilietus

evaldo-petrausko-ir-jo-isrinktosios-godos-vestuves-5b6d845fe4773Boksininkas, buvęs olimpietis Evaldas Petrauskas (26) penktadienį iškėlė vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių. Vilniuje sportininkas susituokė su savo išrinktąja Goda Sabastinavičiūte (23). 15min žiniomis, jaunavedžiai jau laukia šeimos pagausėjimo.

„Tokį jausmą jaučiu pirmą kartą gyvenime. Visos varžybos, visi laimėjimai – niekas neprilygsta šiai emocijai, tai yra nerealu“, – 15min pasakojo E.Petrauskas. Penktadienio popietę išvysti Evaldo ir Godos santuokos pačiame sostinės centre susirinko jų artimiausių svečių būrys, tarp jų – ir giminaičiai, ir sporto treneriai.

Pora šiai progai pasirinko ne bet kokią šventovę. Evaldas ir Goda amžiną meilę prisiekė Vilniaus Šv.Stanislovo ir Šv.Vladislovo arkikatedros bazilikoje.

Čia pora ceremoniją planavo neatsitiktinai. Pasak E.Petrausko, šie Dievo namai jiems – vieni gražiausių mieste, todėl abejonių, kur kelti vestuves, nebuvo – abu vienbalsiai nusprendė tuoktis būtent čia.

Jaunavedžiai šią dieną neatsisakė ir tradicijų – čia dalyvavo pamergės, pabroliai. O ceremonijos metu pora apsimainė klasikiniais geltono aukso žiedais.

Daugiau apie tai skaitykite 15min.lt straipsnyje: „Vilniaus katedroje – boksininko E.Petrausko vestuvės: vietoj gėlių prašė dovanoti loterijos bilietus“.