Vilnoniai siūlai apgaubia šilčiau nei mamos rankos

 

vilnoniai siulaiKalbant apie siūlus daugeliui lietuvių labiausiai žinomi vilnoniai siūlai. Retas apie juos gali pasakyti daugiau, kadangi patys vilnoniai siūlai gali būti ir kartu su šilku, tai gali būti merino vilna ir dar bet kokia kita. O skiriantis vilnai skiriasi ir siūlo savybės.

Visgi, vilnoniai siūlai dažnai vadinami vienu vardu, o jeigu norite detaliau susipažinti  su siūlo charakteristikomis – siūlome apsilankyti šioje prekybos vietoje mezgimui.lt.  Čia siūlomi stori, lietuviški, natūralūs vilnos siūlai ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius, tad rinkitės kokybę.

Kodėl vilna taip mėgstama?

Naminiai vilnoniai siūlai, suprantama, labiausiai mėgstami todėl, kad jie labai puikiai sulaiko šilumą. Ne veltui jie dažniausiai naudojami kojinėms, tačiau egzistuoja ir daugiau galimybių.

Papildomas privalumas, kad jų kaina gana maža, tačiau kaip jau minėjome – jie puikiai tarnauja vėsiuoju metų laiku. Verta akcentuoti, kad mezgimui skirta vilna yra gana tvari ir labai puikiai atlaiko net ir ilgalaikį nešiojimą. Žinoma, galiausiai ji plyšta, dyla, tačiau net neverta lyginti su sintetiniais audiniais, kurie palyginus tarnauja net kelis kartus trumpiau.

Verta papildomai akcentuoti, kad vilnoniai mezgimo siūlai yra gaunami humaniškai, tad jeigu pergyvenate, kad vilna yra išgaunama brutaliu būdu – tikrai ne. Ji saugiai nuimama nuo avių, o vėliau padeda žmonėms sėkmingai peržiemoti ir nesirgti. Juk daugelis mūsų negali įsivaizduoti žiemos be vilnonių drabužių.

Vilnoniai siūlai kūdikiams

Vilnonio siūlo pasirinkimas labai populiarus ir tuomet, kai norima numegzti drabužius kūdikiams. Vaikučių oda yra labai jautris, tad jiems būtinai reikalingas kuo natūralesnis audinys, kad jis nealergizuotų. Jeigu norite, kad vaikas dėvėtų tik labai jaukius vilnonius drabužius – tokiu atveju pabandykite jam pati juos numegzti. Tokiu atveju drabužėlis bus tarsi mamos rankos ir labai maloniai apgaubs.

Užsisakius internetu vilna greitai pasieks Jūsų adresą, o akcija leis sutaupyti ir įsigyti puikios kokybės siūlus kur kas malonesnėmis kainomis. Įvertinkite tai ir rinkitės kokybę.