Vinilinės grindys: ar verta rinktis?

 

vinyl2-2Grindų klojimui privaloma skirti daug dėmesio – pasirinkta danga turės įtakos gyvenimo kokybei ne vienerius metus. Kaip nesuklysti? Žinoma, pirmiausia reikia išsiaiškinti iš ko galima rinktis, o tada pritaikyti dangą skirtingiems kambariams, skirtingai išnaudojamoms erdvėms. Vienas iš universaliausių pasirinkimų yra vinilinės grindys – jos minkštos, atsparios vandeniui, turi geras garso ir šilumos izoliacijos savybes, tinka šildomoms grindims. Vinilinei dangai nereikia ypatingos priežiūros, ji lengvai valoma. Šis pasirinkimas ypatingai tinka virtuvei ar vonios kambariui, o šeimos auginančios vaikus džiaugsis minkštu ir šiltu paviršiumi, kuris į save nesugeria purvo ir kitokių nešvarumų.

Vinilinė danga ir linoleumas

Dar vienas minkštų grindų atstovas yra linoleumas, tačiau jo painioti su viniline danga nereikėtų – abi dangos pasižymi skirtingomis techninėmis savybėmis ir išvaizda (remontuojantiems namus, gali būti aktualios ir grindinės lentos). Vinilinės grindys yra šiuolaikiškesnės, jų gamyboje naudojamos modernios technologijos, nauji sprendimai. Tai – ilgaamžis pasirinkimas, nes vinilinės dangos gamintojai užtikrina, kad ši danga tarnaus 30 metų ar net ilgiau. Todėl jei naujuose namuose svarstote apie minkštas grindis, drąsiai rinkitės ilgaamžę ir šiuolaikišką vinilinę dangą.

Grindų įrengimas, restauravimas ir projektavimas yra atsakingų sprendimų visuma, kuri turės įtakos gyvenimo kokybei ne vieneriems ir ne dešimčiai metų. Konsultuokitės su specialistais ir priimkite protingiausią sprendimą savo namams.