Virtuvės stiklas: ar stikliniai paviršiai virtuvėje tik mada?

 

Untitled-1 copyStiklas iš interjero trauktis nežada – jo suteikiamas universalumas leidžia stiklo gaminius pritaikyti įvairiose vietose. Stiklas interjere taip pat yra vienas pagrindinių būdų kambariui suteikti daugiau šviesos ir didesnės erdvės pojūtį. Ir visai nesvarbu, kokio stiliaus yra virtuvės interjeras, tinkamai apdirbti stiklo gaminiai tiks ir tradiciniam, ir moderniam interjerui.

Stiklinės spintelių durelės atrodys atvirai, tačiau iš tiesų neatskleis visko, kas yra viduje. Tai puikus būdas sukurti erdvės iliuziją. O nemėgstantys visiškai skaidraus stiklo interjere gali rinktis tonuotą, emaliuotą, spalvotą stiklą, stiklo šilkografiją. Stiklas toks universalus, kad jo gaminių tikrai galima rasti visuose namuose (žinoma, langai šiuo atveju nesiskaito!).

Funkcionalumu stiklas taip pat nenusileidžia kitiems virtuviniams paviršiams – jį ypatingai lengva valyti, virtuvei skirtas stiklas yra atsparus karščiui, todėl galima naudoti prie viryklės, gaminant maistą.

Nors interjere naudojamas nuo seno, virtuvės stiklas išlieka tendencija ne tik moderniose virtuvėse, bet ir labiau tradicinę atmosferą turinčiuose namuose. Jei nesate užtikrinti, kaip jūsų interjere įterpti stiklo gaminius, pasitarkite su interjero dizaineriu.