Visi irkluotojai iš regatos grįžo su medaliais

Šaunioji ketveriukė - su sidabro medaliais: G.Vitkauskas, M.Miklovis, R.Domeikis ir E.Andriulis. / © silutesnaujienos.ltŠilutės sporto mokyklos irkluotojai iš Trakuose vykusios tradicinės tarptautinės „Galvės“ regatos iš viso parsivežė 14 medalių. Visi 7 vykę sportininkai parsivežė nors po vieną, kiti – net po du ir daugiau medalių.

Šiemetinėje regatoje dalyvavo ne tik pajėgiausieji ir perspektyviausieji Lietuvos irkluotojai, bet ir svečiai iš Rusijos, Latvijos bei Estijos.

Kaip visada puikiai pasirodė Tomas Šeršen. Jis 200 m distanciją atplaukė antras, atsilikdamas nuo kauniečio vos 0,04 sek., ir iškovojo sidabro medalį. Bet tokią pačią distanciją, tik jau irkluodamas dvivietę baidarę, Tomas kartu su komandos draugu

Andriumi Raukčiu įveikė greičiausiai ir iškovojo aukso medalį. 1000 m distancijoje jų irkluojama baidarė finišavo antra.

Ingrida Baužaitė kartu su dar trimis irkluotojomis iš Zarasų, Marijampolės ir Vilniaus keturviete baidare 2000 m distancijoje iškovojo auksą, 500 metrų – bronzą.

Taip pat mūsiškei Ingridai Baužaitei kartu su marijampoliete Adrija Jozubaite puikiai sekėsi irkluoti dvivietę baidarę: ir 200 m, ir 500 m distancijose merginos iškovojo II vietas ir pasipuošė sidabro medaliais.

Trenerė Bronislava Bartušienė labai džiaugiasi jaunaisiais savo irkluotojais. Pasak jos, jie puikiai startavo keturviete baidare (Geraldas Vitkauskas, Marius Miklovis, Rokas Domeikis, Ernestas Andriulis) ir 1000 m distancijoje tapo II vietos laimėtojai.

Šį savaitgalį, rugsėjo 24 dieną, Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su treneriais Bronislava Bartušiene ir Nedu Bartušiu vyks į Lietuvos moksleivių taurės varžybas, kurios rengiamos Šiauliuose. Tikėkimės, kad visi vykstantys irkluotojai vėl grįš su medaliais.{jcomments on}