Visos „Žvaigždūnės“ grupės iš Lenkijos grįžo su medaliais

zvaigzdune lenkijoje__grupe_MensaPraėjusį savaitgalį, kartu su  mūsų kaimynės Lenkijos nepriklausomybės dienos renginiais, Suvalkų mieste vyko tarptautinis šokių konkursas „BALTIC AMBER 2016“. Jame dalyvavo ir Šilutės šiuolaikinių šokių kolektyvas „Žvaigždūnė“, vadovaujamas Loretos Stanelienės ir Gintarės Stanelytės.

Renginio tikslas – sudaryti sąlygas pasirodyti įvairių šalių šokių grupėms, skatinti šokėjų bei jų vadovų bendradarbiavimą, ieškoti naujų išraiškos formų, siekti, kad šokėjai patirtų kūrybos, pažinimo ir saviraiškos džiaugsmą, dalintis patirtimi, šokį pristatyti kaip vieną būdų, skatinančių sveikai gyventi ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Konkurse dalyvavo vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų įvairių stilių (šiuolaikinio, liaudiško, mados, pramoginių, gatvės, linijinių ir kt, ) šokių grupės.

Aplenkę daugelį Lietuvos delegacijos (apie 60 kolektyvų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių) kolektyvų, Šilutės „Žvaigždūnės“ šešios grupės vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų kategorijose iškovojo dvi antrąsias vietas: vaikų grupėje – „Žvaigždūnytės“, jaunuolių grupėje – „Vela“, ir keturias pirmąsias vietas: suaugusiųjų – moterų grupė „Lyra“, jaunimo – „Mensa“, jaunių – „Ija“, jaunučių – „Šaula“.

Visi laureatai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir saldžiomis dovanomis. Po azartiškos kovos šokėjai galėjo „atvėsti“ Suvalkų vandens parke.

Ir šokėjai, ir kartu vykę tėvai žavėjosi ne tik pasirodymais, bet ir moderniu, erdviu Suvalkų kultūros centru. Palyginti su Šilutės kultūros centro pastatu, tai tikri kultūros rūmai. Kad taip kada nors šilutiškiams tokius…

Dabar „Žvaigždūnės“ kolektyvas ruošiasi kasmetiniam labdaros koncertui „Žiemos šokis“, kuris vyks Šilutės kultūros ir pramogų centre gruodžio 13 dieną.