VMVT dėkoja mokytojams – bendraminčiams

 

© silutesnaujienos.ltMalonią staigmeną keletui rajono pedagogių profesinės šventės – Mokytojų dienos ir Pasaulinės gyvūnų globos dienos progomis pateikė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). Apdovanotos gyvūnų gerovei nusipelniusios mokytojos Violeta Lukočienė, Elma Petniūnienė, Regina Tamošauskienė, Daina Macijauskienė, Renata Ivaščenkienė ir Svajonė Maciukevičienė.

Teikimą VMVT vadovams apdovanoti gyvūnų gerovei nusipelniusius mūsų rajono pedagogus išsiuntė Šilutės VMVT viršininkas Edmundas Ciparis. Jis džiaugiasi aktyvia šių mokytojų švietėjiška veikla, jų indėliu ugdant mokinių meilę gyvajai gamtai.
VMVT specialistai trečiadienį aplankė visas apdovanotas mokytojas ir perdavė joms įvertinimus.

Padėkos už gyvūnų globą ženklu „Sekime šv. Pranciškaus pavyzdžiu“ už originalius sumanymus organizuojant moksleivių kūrybinę veiklą gyvūnų gerovės ir jų apsaugos klausimais apdovanota Šilutės pradinės mokyklos mokytoja V.Lukočienė.

Mokytoja nuolat rengia vaikų augintinių parodas, konferencijas, įgyvendina projektus, ugdančius jaunąją kartą bei mokančius rūpestingai prižiūrėti augintinius. „V.Lukočienė – puikus pavyzdys, parodantis, kaip galima sujungti savo profesiją su meile mūsų mažiesiems augintiniams ir ugdyti kilnią ir mylinčią jaunąją kartą“, – teigia E.Ciparis.

Padėka už originalius sumanymus organizuojant moksleivių kūrybinę švietėjišką veiklą pareikšta Kintų vidurinės mokyklos Sakūčių skyriaus pradinio ugdymo vyr. mokytojai E.Petniūnienei. Mokytoja kasmet organizuoja renginius, skirtus pasaulinei gyvūnų gerovės dienai, rašinėlių ir darbelių konkursus šia tema.

Gardamo pagrindinės mokyklos direktorė R.Tamošauskienė taip pat kasmet skatina savo mokinius dalyvauti minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną. Jos mokiniai jau yra nuolatiniai įvairių renginių laureatai, o pernai laimėjo rajono Savivaldybės prizą – pažintinę išvyką į Jūrų muziejų – delfinariumą.

Šilutės Žibų pradinėje mokykloje dirbančios socialinė pedagogė D.Macijauskienė ir mokytoja R.Ivaščenkienė pernai organizavo pinigų rinkimo akciją gyvūnų prieglaudai paremti. Šiemet akcija tęsiama, mokykloje rodomas filmas apie gyvūnų prieglaudą, vyksta diskusijos.

Lopšelio – darželio „Žibutė“ auklėtoja metodininkė Svajonė Maciukevičienė irgi organizuoja gyvūnų globos dienai skirtus renginius, skatina vaikus domėtis gyvūnų apsauga ir gerove, jos auklėtiniai jau žino, kur kreiptis augintiniui susirgus.