Vos vieno taško pritrūko iki laurų

sports vaiku f 1Šilutės sporto mokykla organizavo krepšinio turnyrą „Šilutės ruduo 2012“, kuriame dalyvavo 6 komandos: Klaipėdos V.Knašiaus KM, Plungės SM, Šiaulių SM „Saulė“, Tauragės SM, Šilutės SM I ir Šilutės SM II. Mūsiškių SM I komanda liko antra, vos vienu tašku finale nusileidusi Plungės SM komandai.

Petro Joniko treniruojama Šilutės SM II komanda nusileido Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos komandai rezultatu 38:42, susitikimą su Plungės SM „Žemaitukais“ baigė pralaimėjimu 27:59, o Tauragės SM įveikė 55:31.

Trenerio Aliaus Rauluševičiaus ugdoma Šilutės SM I komanda Tauragės krepšininkus įveikė net 31 tašku – 61:30, o Šiauliečius nugalėjo 64:25.

Finalinėse rungtynėse dėl trečios vietos kovojo V.Knašiaus KM ir Šiaulių SM „Saulė“. Po finalinės sirenos rezultatu 61:37 pergale ir trečia vieta džiaugėsi šiauliečiai.
sportas vaiku 2
Banguotas buvo žaidimas tarp Šilutės SM I ir Plungės „Žemaitukų“ komandų, kurios kovojo dėl aukso. Po pirmo kėlinio mūsiškiai atsiliko 6 taškais (8:14), bet antrajame kėlinyje pavyko rezultatą išlyginti 30:30.

Trečias kėlinys buvo įtemtas, komandos žaidė taškas į tašką ir ketvirtą kėlinį šilutiškiai pasitiko turėdami vos vieno taško persvarą. Deja, paskutinį kėlinį geriau sužaidė plungiškiai ir rungtynes laimėjo 51:52.

II vietą turnyre užėmusių šilutiškių veiduose džiaugsmo nesimatė, nors jų pasiekimas tikrai šaunus.

Baudos ir tritaškių konkursus laimėjo mūsiškiai. Tritaškius taikliausiai mėtė P.Joniko auklėtinis Tautvydas Rimkus. Baudas taikliausiai sumetė trenerio A.Rauluševičiaus auklėtinis Aivaras Bagdonas.

Naudingiausiu Šilutės SM I komandos žaidėju pripažintas Rokas Budrevičius, Šilutės SM II komandoje – Dovydas Rimkus.

Komandos laimėtojos buvo apdovanotos taurėmis, sportininkai – medaliais, kuriuos įteikė Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis.