„Vyčiui“ šilutiškiai nepasipriešino

nkl krepsinis_simasSavaitgalį vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ NKL čempionate sužaidė tik vienerias rungtynes – išvykoje kovojo su Šakių „Vyčio“ komanda.

Iki pat rungtynių pabaigos nebuvo aišku, kuri komanda triumfuos, tik paskutinėmis sekundėmis 97:94 pergalę išplėšė namų šeimininkai.

„Šilutė“ savo pogrupyje dabar užima paskutinę – 7-ąją – vietą. Jos sąskaitoje – 18 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų.

Šakiuose nuo pat pirmojo kėlinio komandos kovojo dėl kiekvieno taško ir ėjo koja kojon. Po pirmųjų sužaistų 10 minučių rezultatu 23:25 pirmavo „Šilutė“, II kėlinį 3 taškais laimėjo „Vytis“ ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo vos vienu tašku – 49:48.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas paėmę šilutiškiai IV kėlinio pradžioje laimėjo atkarpą 14:4 ir išsiveržė į priekį 82:90. Persvarą „Šilutė“ išlaikė iki paskutinių minučių – likus žaisti 2 minutėms, mūsiškiai dar pirmavo 85:92. Bet persvara ištirpo, kai šeimininkai spurtavo 8:1 ir likus žaisti 14 sekundžių išlygino rezultatą – 93:93.

Ulyssesas Thomasas tuomet pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų (94:93), o svarbų tritaškį likus 9 sekundėms įmetė „Vyčio“ žaidėjas Edvinas Jezukevičius. Lemiamos atakos metu „Šilutė“ suklydo, ir tas pats E.Jezukevičius įtvirtino šakiečių pergalę taikliais baudų metimais.

„Šilutės“ rezultatyviausi: Simas Raupys – 30 tšk., Aurelijus Pukelis – 19 tšk., Brianas Wanamakeris – 17 tšk.

Vasario 25 d. 16 val. Šilutės krepšinio salėje žais „Šilutė“ ir Raseinių „Rasai“.