Vydūniečiai šoko „G&G Sindikato“ muzikos ritmu

IMGP0808Trečiadienį Vydūno gimnazija gyveno laukimu.
Iškovoję pergalę fotokonkurse, vykusiame parodos „Studijos 2013“ metu, vakar vydūniečiai laukė savo pelnyto prizo – grupės „G&G Sindikatas“ koncerto.

O kelionė iš sostinės į Šilutę grupei buvo nelengva – pakeliui „lūžo“ jų autobusiukas ir grupės narius užgriuvo papildomi rūpesčiai galvojant, kaip reikės grįžti atgal.

Laimei, šie rūpesčiai „G&G Sindikatui“ nesutrukdė vydūniečiams atiduoti visą savo energiją dainuojant geriausias dainas ir muzikos ritmais išjudinti pilną salę klausytojų.

Vydūniečių pelnyti prizai

Laimėti šį koncertą turėjo galimybę „Litexpo“ parodų rūmuose vykusioje parodoje „Studijos 2013“ dalyvavę mokyklų atstovai. Jie Mykolo Riomerio universiteto (MRU) stende rinkosi įdomiausią profesiją ir iliustravo ją čia pat sugalvotu fotosiužetu.
Už šias nuotraukas visą savaitę balsavo „Facebook“ lankytojai. Vydūniečių nuotrauka surinko 8 873 „Patinka“ paspaudimus ir daugiau nei 500 taškų aplenkė visus varžovus.

Tad trečiadienį išaušo diena, kai jie sulaukė savo laimėto prizo – MRU delegacijos su dovanomis ir „G&G Sindikato“ koncerto.

Svečių neišleido be dovanųIMGP0972

Džiaugdamasi tokiu aktyviu savo gimnazistų dalyvavimu konkursuose, Vydūno gimnazijos direktorė Marina Stirbienė juos pavadino aštrių pojūčių mėgėjais, nes šie sėkmingai ir aktyviai dalyvauja daugelyje konkursų.

MRU prorektorius Stasys Vaitkevičius su palydovais Kęstučiu bei Simona sakė, kad surengtas koncertas liks gimnazistų atminty, bet ilgainiui jo įspūdis išblės. Tad universitetas siunčia gimnazijai raštą, kuriuo dėkoja už aktyvų ir kūrybingą dalyvavimą parodoje „Studijos 2013“. Taip pat rašte patvirtinama, kad gimnazija gaus Optivote 24 pultelių aktyvaus balsavimo sistemą.

Ši sistema – tai interaktyvus būdas balsuoti, atsakyti į testų klausimus bei išreikšti nuomonę. Kiekvienas dalyvis gali naudotis pulteliu, kurio pagalba atsakoma į klausimus. Ir mokiniams, ir mokytojams turėtų patikti šis efektyvus žinių vertinimo ir įsivertinimo būdas.

„Noriu pasidžiaugti jūsų sėkme. Šis laimėtas konkursas – vienas iš sėkmingai įveiktų barjerų jūsų gyvenimo kely. O prieš akis jūsų dar laukia studijos. Nenoriu agituoti stoti į mūsų universitetą, tiesiog linkiu pasirinkti jums ir jūsų žinioms tinkamą studijų vietą“, – sakė MRU prorektorius.

Išvažiuojant svečiams atgal į Vilnių, gimnazistai taip pat jų nepaliko be dovanų – delegacijai įteikė mūsų krašto simbolį – šviežiai rūkytą žuvį.

Grupė Šilutėje lankosi kas pusmetį

O prieš koncertą direktorė gimnazistams juokaudama palinkėjo ryte rasti gimnaziją vietoje. Iš tiesų, jaunimas porą valandų šėlo su „G&G Sindikatu“, dainuodamas grupės repertuarą nuo ankstyviausios kūrybos iki dabartinių dainų.
IMGP0961
Grupės lyderis Gabrielius Liaudanskas – Svaras aktyviai prisideda prie jaunimui, paaugliams ir vaikams skirtų socialinių projektų prieš patyčias, smurtą ir narkomaniją.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visai neseniai, Valstybės atkūrimo dienos proga, už savanorišką visuomeninę veiklą ir pilietinį aktyvumą Svarą apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Tad atvykęs į Vydūno gimnaziją jis tik patvirtino, kad „G&G Sindikato“ grupė mielai dalyvauja tokiose akcijose, rengia koncertus jaunimui mokyklose. Svaras prisipažino, jog Šilutė jam labai patinka – pastaruoju metu grupė čia lankosi vos ne kas pusmetį: koncertavo Jaunimo parke miesto šventės metu, dabar linksminosi su vydūniečiais.

Prieš koncertą Svaras dar spėjo brūkštelti palinkėjimą visiems šilutiškiams: „Linkiu, kad drįstumėte būti tuo, kuo būti svajojate.“