Vydūniečiai – tarp „Bebro“ nugalėtojų

BEBRO II etapo dalyviaiŠiais mokslo metais pirmą kartą Lietuvoje buvo surengtas IT konkurso „Bebras“  II etapas. Į jį galėjo registruotis mokiniai, I etape surinkę 140 ir daugiau taškų. Iš mūsų gimnazijos į šį konkursą pakviesta 17 mokinių.

Trylika iš jų kartu su IT mokytojomis Tatjana Balvočiene ir Asta Bendikiene šeštadienį, sausio 24 dieną, dalyvavo Klaipėdos universitete vykusiame Klaipėdos zonos konkurse. (Konkursas organizuotas septyniose Lietuvos aukštosiose mokyklose ir kolegijose. Iš viso šalyje į II etapą užsiregistravo 423 mokiniai, o atvyko ir užduotis sprendė  292 mokiniai).

Nors, kaip teigė konkurso dalyviai, II etapo užduotys buvo nelengvos, mūsų gimnazijos atstovams sekėsi puikiai: tarp Klaipėdos zonos vienuoliktokų Žygimantas Kungelis (3g) užėmė pirmąją, o Martynas Šapalas (3g) trečiąją vietą;  Laurynas Bičkauskas (4e) – antras dvyliktokų grupėje. Nugalėtojai  buvo apdovanoti Klaipėdos universiteto įsteigtais prizais.

Dalyviai ne tik sprendė konkurso užduotis, bet ir susipažino su Klaipėdos universiteto Gamtos ir matematikos fakulteto studijų programomis, mokymosi sąlygomis, infrastruktūra.

Sveikiname visus „Bebro“ 2-ojo etapo dalyvius ir linkime sėkmės dalyvaujant konkurse kitais metais!

Daugiau informacijos pateikta www.bebras.lt