Vydūno gimnaziją pasiekė respublikinio konkurso diplomai

Julija Gaidelyte Kaledu laivas-1Šį mėnesį Vydūno gimnaziją pasiekė mokinių, dalyvavusių respublikiniame piešinių konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“, diplomai.

Abiturientės Julijos Gaidelytės (4e) nuotraukų koliažas „Kalėdų laivas“ šiame konkurse užėmė 2 vietą, o Ugnės Lidžiūtės (3k) piešinys „Elniuko Kalėdos“ surinko daugiau nei 50% maksimalaus balų skaičiaus. Abi konkurso dalyvės buvo pakviestos į konkurso baigiamąją šventę.

elniuko KaledosGimnazistės ne pirmą kartą dalyvauja kompiuterinių piešinių konkursuose. Šiais mokslo metais Ugnės piešinys buvo pateiktas ir N. Kazakovos kompiuterių mokyklos organizuojamam tarptautiniam kompiuterinių kalėdinių ir naujametinių atvirukų konkursui „Žiemos Fantazija 2015“ (http://kaledos.nkkm.lt/index.php).

„Mėgstu piešti ir domiuosi naujausiomis piešimo programomis, – sako Ugnė, – svajoju įsigyti piešimo planšetę, kurioje galima piešti kaip piešimo lape ir viskas paklūsta rankai“.

Visus konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“ darbus galima pasižiūrėti:

https://www.facebook.com/ITMC-Informacijos-technologij%C5%B3-mokymo-centras-210340329847/photos_stream?tab=photos_albums

Konkursą kasmet organizuoja Informacijos technologijų mokymo centras (http://www.itmc.lt/kompiuterine-kaledu-pasaka/).