Vydūno gimnazijoje viešėjo Ispanijos moksleiviai

vydunas ispanai mokosi sokti„Adios“, – Šilutės Vydūno gimnazijos gimnazistai turėjo atsisveikinti su draugais iš Ispanijos Les Carolines mokyklos, su mainų programos grupe, kuri visą savaitę viešėjo vydūniečių šeimose.

Tai buvo paskutinis projekto susitikimas. Liko neplanuota „neprojektinė“ draugystė ir, žinoma, galimybė išlaikyti prisiminimus, įspūdžius, patirtį, kurios visi tikrai daug įgijome.

Viešnagės pradžioje svečių garbei buvo surengta asamblėja, kurios metu šilutiškiai pristatė mokyklos gyvenimą, pasakojo apie vykdomus projektus, skambėjo muzika, o pirmokė Monika net atliko šiai progai paruoštą dainą ispanų kalba.

Savaitė prabėgo greitai, bet jos metu gimnazistai spėjo daug ką nuveikti. Supažindino svečius su savo miestu, aplankė Vilnių, gimnazistės pristatė žymiausias sostinės vietas. Trakuose gidė papasakojo turtingą Trakų pilies istoriją, šilutiškiai ir ispanai lankėsi Neringoje, dviračiais keliavo į Kintus, Ventę.

Ne tik keliauta. Visi drauge gamino aitvarus, žaidė futbolą, šoko zumbą, lietuviškus ir ispaniškus šokius, mokė bičiulius lietuvių kalbos, kartu dalyvavo istorijos ir geografijos pamokose. O šeimos dieną įspūdžių kraitelė buvo papildyta iki tol dar nepatirta veikla.

Pats didžiausias ir svarbiausias šio projekto tikslas – mokytis būti kartu. O tai tikrai nelengva, ir kas neišbandė, nesupras. Tačiau būtent šita įgyta patirtis visus praturtino ir, norime tikėti, padėjo tapti geresniems.