Vyks jau devintoji aerobikos fiesta „Pavasario žiedai 2013“

Aerobikos fiestaBalandžio 18 d. 16 val. Šilutės kultūros ir pramogų centro didžiojoje salėje vyks devintoji aerobikos fiesta „Pavasario žiedai 2013”!

Praėjusiais metais per Pamarį nuvilnijusi fiesta sutraukė virš 120 dalyvių – aerobikos mėgėjų iš mūsų ir aplinkinių rajonų, o puikią nuotaiką ir gerą sveikatos dozę dovanojo ne tik dalyviams, bet ir tuos „Pavasario žiedus“ pamėgusiems Šilutės žiūrovams.

Šventės organizatorė praėjusiais metais „Šilutės naujienoms” pasakojo, kad kelios savaitės iki renginio buvo „juodas“ laikas, bet ji, kaip visada, suspėjo. Už tai irgi sako esanti dėkinga sportui: tai jis išmokė disciplinos, atsakomybės, tiksliai susiplanuoti laiką. Tad šiandien net didžiausios įtampos dienomis streso ji nepatiria.

2004-aisiais pirmąją fiestą S.Svipaitė surengė Laučių pagrindinėje mokykloje, kur tuomet ir dirbo. Kas tapo stimulu tokiam naujam renginiui, ji jau ir pati nebepasakytų. Tiesiog dirbo su aerobikos būreliu ir sumąstė padaryti didesnį renginį.

Į pirmąją fiestą suvažiavo komandos ne tik iš mūsų rajono mokyklų, bet ir iš Dituvos bei Priekulės, o dalyvių skaičius buvo artimas šimtui.

Kitos fiestos jau pritraukė ir Šilalės rajono sportininkus, daugėjo ir dalyvių. Didžiausias būrys, anot Snaigės, susirinko į penktąją fiestą – apie 200, o vėliau dalyvių vėl šiek tiek sumažėjo.

Praėjusiais metais Šilutė sulaukė 11-os komandų iš mūsų ir Klaipėdos rajonų. Net 3 komandos atvyko iš Vilkyčių, dvi – iš Kintų, dalyvavo degutiškiai, rusniškiai, žinoma – ir pačios Snaigės mokomos Traksėdžių merginos.

Tądien išdalintos ir trys įspūdingos taurės. Šilutės seniūno įsteigtą taurę išsivežė vilkytiškės, Šilutės sporto mokyklos taurę pelnė Kintų komanda, o Šilutės sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ taurė teko Traksėdžių pagrindinės mokyklos komandai, vadovaujamai S.Svipaitės.

Renginys nemokamas, todėl kviečiami visi susidomėjusieji smagiai praleisti laiką!