Vyrų ir moterų kovos prie tinklo

moteru tinklinisVilkyčių pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko rajono vyrų uždarų patalpų tinklinio pirmenybės, kuriose dalyvavo dvi Rusnės, dvi Vilkyčių ir viena Šilutės komandos. Nugalėtoja tapo Vilkyčių I komanda.

O moterys varžėsi draugiškame tinklinio turnyre „Draugystė 2013“. Jį laimėjo viešnios iš Pajūrio.

Stipriausi rajono tinklininkai – Vilkyčių vyrai

Visoms vyrų komandoms sužaidus viena su kita paaiškėjo, kad į tolesnį etapą nebepatenka Rusnės II komanda bei Šilutės tinklininkai.

Toliau varžytis prie tinklo liko Rusnės I, Vilkyčių I ir Vilkyčių II komandos. Rusniškių susitikimas su Vilkyčių II komandos tinklininkais baigėsi 3:2 Rusnės I naudai. Abiejų Vilkyčių komandų susitikimą nesunkai 3:0 laimėjo I komanda.tinklinis

Dėl I vietos medalių bei taurės stojo kovoti Rusnės I ir Vilkyčių I vyrų komandos. Po įtemptų bei atkaklių kovų, kuriose netrūko ir riksmų, aukso medaliai (1:3) jau trečią kartą iš eilės atiteko Vilkyčių I komandos tinklininkams T.Myrovui, J.Mulskiui, R.Baravykui, A.Matoniui, E.Petreikiui, D.Kupriui, G.Šiaulinskui.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Gytis Januška (Rusnė I), Titas Myrovas (Vilkyčiai I), Tomas Dulkys (Vilkyčiai II).

Moterys varžėsi „Draugystės“ turnyre

Šilutiškė Rūta Skiudulienė surengė moterų tinklinio turnyrą „Draugystė 2013“. Dalyvavo moterų komandos iš Pagėgių, Pajūrio ir Šilutės. Telšių tinklininkės neįveikė ilgos keliones, todėl į turnyrą neatvyko.

Po gražaus žaidimo komandos taip pasidalijo vietas: 1-oji – Pajūrio komanda, 2-oji – Šilutės komanda ir 3-ioji – Pagėgių komanda.

Visos komandos, apdovanotos medaliais, atsisveikino iki 4-ojo „Draugystės“ turnyro.