Vyrų krepšinio komandos „Šilutė“ savaitgalio derlius – 100 taškų!

krepsinis lekunasSavaitgalį Šilutės vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ žaidė vienerias rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „Radviliškio – Juodelių“ krepšininkus.

Puikų žaidimą namų aikštelėje rodė Tomas Lekūnas, kuris surinko 51 naudingumo balą. Tobulai žaidusio puolėjo vedami „Šilutės“ krepšininkai varžovus nušlavė rezultatu 100:61 (30:12, 25:15, 21:15, 24:19).

Jau nuo pirmojo kėlinio mūsiškiai žibėjo. E.Šaulio dėjimas iš viršaus su pražanga, T.Lekūno taiklus tolimas metimas su pražanga… Tiesiog lapkričio 15 dieną kalendoriuje reikėtų pasižymėti kaip Šilutės krepšininkų dieną, o gal net pareikalauti ją įtraukti į atmintinų dienų sąrašą?.. Juokas juokais, bet Šilutės krepšininkai tądien sužibėjo.vyru krepsinis pukis  7118

Už gražų pasirodymą aikštelėje sirgaliai skandavo „Ačiū, ačiū!“  Ech, kad ir kitų varžybų scenarijus būtų panašus…

Labiausiai pasižymėjo 20-metis 200 cm ūgio krepšininkas Tomas Lekūnas, kuris žaidė 36 minutes, pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jam pavyko išprovokuoti net 7 pražangas, blokuoti varžovo metimą. Jis nė karto per rungtynes nesuklydo, prasižengė tik kartą ir surinko net 51 naudingumo balą.

Fenomenalų pasirodymą surengęs T.Lekūnas buvo per žingsnį nuo lygos rekordo, kurį pasiekė Mindaugas Reminas. Jis 2009 m. rungtynėse su Kauno „KKM-Aisčiais“ surinko 53 naudingumo balus.

Prie šilutiškių pergalės taip pat prisidėjo Edgaras Sosnovskis, įmetęs 17 taškų (7/8 dvitaškiai) ir atkovojęs 10 kamuolių, ir Evaldas Šaulys, pridėjęs 16 taškų. 11 taškų pelnė Nerijus Anglickis (5/6 dvitaškiai) ir atkovojo 6 kamuolius.