Vyrų krepšinio rungtynės – taškas į tašką

GytisF431-ojo NKL turo rungtynės tarp „Šilutės“ ir Klaipėdos „Naftos – Universiteto“ buvo labai įtemptos visas 40 minučių. Jas vieno taško skirtumu 89:88 laimėjo mūsiškiai, o pergalę lėmė taiklus Dastino Heimano (Dustin Heiman) metimas, likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos.

Išvykoje susitikimas su Kauno „Žalgiriu-2“ baigėsi dviejų taškų skirtumu mūsiškių nenaudai.

Pergalę atnešė legionieriaus metimas

Penktadienį „Šilutės“ krepšininkai namuose kovėsi su „Nafta – Universitetu“. Klaipėdiečiai iš visų jėgų siekė pergalės, nes nuo to priklausė, ar jie išliks Nacionalinėje krepšinio lygoje. O šilutiškiams kaip ir niekas nebegrėsė, bet laimėti buvo garbės reikalas.

Iki pat paskutinės sekundės nebuvo įmanoma nuspėti, kuri komanda laimės. Puikiai žaidė tiek šilutiškiai, tiek klaipėdiečiai.
„Šilutės“ komandoje pasižymėjo Gytis Pakalniškis. Dažnai vartojamas posakis „jo diena“ kaip tik tądien tiko Gyčiui: jis aikštelėje atsidurdavo visada laiku ir vietoje, o ką jau kalbėti apie tris tritaškius iš eilės, kurie jau pirmajame kėlinyje varžovus tiesiog išvedė iš pusiausvyros. Ir vėliau jis demonstravo puikų žaidimą.

Šis krepšininkas visada rungtyniauja gerai ir aikštelėje atiduoda visą save. Tądien beveik visi jo metimai pasiekė tikslą. Taip ir toliau, Gyti!

Prasidėjus paskutiniam rungtynių kėliniui, rezultatas buvo 65:66 klaipėdiečių naudai. Įtampa aikštelėje buvo didelė. Likus minutei iki varžybų pabaigos, po dvi baudas prametė Klaipėdos komandos marškinėlius vilkintys Dainius Žvinklys ir Donatas Norkus. Tuo pasinaudojo paskutinį taiklų rungtynių metimą atlikęs „Šilutės“ legionierius D.Heimanas.

Per likusias tris sekundes klaipėdiečiai spėjo surengti ataką, tačiau metimas iš dvitaškio zonos tikslo nepasiekė, ir „Šilutė“ šventė pergalę 89:88.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 27 taškus pelnęs, 10 kamuolių atkovojęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikęs G.Pakalniškis. 18 taškų į „Naftos – Universiteto“ krepšį įmetė Marius Kasiulevičius, rungtynių didvyriu tapęs D.Heimanas pridėjo 13 taškų, Eivydas Mološčiakas – 11.

Nepavyko apsigint paskutinę sekundę

Šeštadienį „Šilutė“ Kaune susitiko su „Žalgirio – 2“ komanda. Šis susitikimas taip pat buvo apylygis – tai viena komanda įsiveržia į priekį, tai kita.

Iki finalinės sirenos likus kelioms sekundėms, rezultatas buvo lygus – 91:91, bet vienam  kauniečių žaidėjui pavyko prasiveržti pro mūsiškių gynybą ir pelnyti du taškus. Skaudu, bet tie du taškai ir lėmė Kauno „Žalgirio – 2“ pergalę – 93:91.

Išvykoje puikiai varžovų krepšį taikliais mėtimais atakavo Evaldas Šaulys, pelnęs 22 taškus. Jis atkovojo 5 kamuolius bei išprovokavo 4 pražangas. Ne ką prasčiau sekėsi Gyčiui Pakalniškiui – jis pelnė 18 taškų bei atkovojo 9 kamuolius. 14 taškų komandai pelnė ir Marius Kasiulevičius, 13 – Eivydas Mološčiakas.

Šį penktadienį, vasario 22 dieną, šilutiškiai žais namuose su Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twormenas“ krepšininkais, o šeštadienį išvyks į Radviliškį, kur susitiks su „Radviliškio – Juodelių“ krepšininkais.