„X Faktoriuje“ – kraštietis Pijus

Pijus Oras„X Faktoriaus“ kovoms artėjant finišo tiesiosios link pasigirsta vis daugiau projekto teisėjų vertinimų, kurie atlikėjai ir grupės progresuoja labiausiai, o kurie stovi vietoje. Bene didžiausią progresą rodantis kolektyvas – keturi grupės „Good Time Boys“ vaikinai. Vaikinų talentu žavisi kiekvienas juos išgirdęs.

Galime pasidžiaugti, kad grupės gitaristas Pijus Oras yra kilęs iš Šilutės. Ir nors „Šilutės naujienoms“ susisiekti su juo nepavyko, galime jį ir jo grupę palaikyti sekmadienį įvyksiančiose finalinėse „X faktoriaus“ kovose.

Grupės nariai kilę iš Kelmės ir Šilutės. Laisvalaikiu vaikinai mėgsta sportuoti, keliauti, skaityti, gaminti maistą ir, kaip juokiasi patys, skaniai pavalgyti. Šiuo metu visi jie gyvena Vilniuje, kur studijuoja ir svajoja apie plačiuosius muzikos vandenis.
Dalyvauti „X Faktoriuje“ vaikinai nusprendė tam, kad skleistų savo muziką ir kūrybą publikai. Rokeriai labai norėjo groti, kurti, tobulėti. Todėl į „X Faktorių“ pažvelgė kaip į vieną didelį iššūkį ir nuotykį, kuriame tiesiog būtina sudalyvauti. „Norime dalintis savo aistra ir emocijomis su kuo daugiau klausytojų. Sakoma, kad viską gyvenime reikia bent po kartą išbandyti. Todėl nusprendėme tą padaryti“, – sako vaikinai.

Įdomu tai, kad išgirdę savo grupės pavadinimą ir tai, kad praėjo į dar vieną finalą, grupės nariai netrykšta laime. „Good Time Boys“ nariai pasakoja, kad dažniausiai jie džiaugiasi viduje. „Gerai pagalvojus, tai dar nelabai yra kuo džiaugtis. Laukia ilgas kelias, o mes pasitikime savimi. Norime įgyti kuo daugiau patirties ir laikytis iki galo, todėl kol kas dar gana konservatyviai demonstruojam emocijas“, – pasakoja grupės vokalistas.

Grupės nariai negaili komplimentų ir „X Faktoriaus“ teisėjams. Sauliaus Prūsaičio mokiniai sako, kad visi teisėjai yra labai nuoširdūs ir nori padėti savo mokiniams, juos pamokyti, patarti. „Mūsų ir mokytojų tikslas yra toks pat – padaryti kuo geresnį šou ir nešti žmonėms džiaugsmą“, – sako rokeriai.