Žaisk pokerį ir keliauk į Rygą

pokerisRestorane „Magnolija“ atsidarė pokerio klubas „Royal flush“. Dabar šilutiškiai net 13 šeštadienių galės jėgas išbandyti prie pokerio stalo, ir jiems gali pavykti laimėti įdomių prizų bei kelionę į Rygą.

Pirmąjį „Olympic online“ Šilutėje vykusį turnyrą laimėjo klaipėdietė Violeta Starodubcevaitė. Praėjusį šeštadienį pirmąją vietą laimėjo Šilutiškis Aurimas Sudeikis.

Pritrūko reklamos

Gegužės 4 dieną „Magnolijos“ salėje buvo pastatyti trys pokerio stalai, o organizatoriai laukė pirmojo turnyro dalyvių. Bet prasidėjus turnyrui buvo užpildyti tik du stalai. Kodėl? Vienas iš iniciatorių – Mindaugas Bartkus kaltino laiką – nespėta išreklamuoti turnyro taip, kaip reikėtų. Organizatoriams laiko pritrūko ir todėl, kad Šilutė nėra vienintelis miestelis, kuriame jie organizuoja sportinius pokerio turnyrus. Turnyrai vyksta visoje Žemaitijoje ir pajūryje.

Pirmajame Šilutės turnyre tarp 18 žaidėjų buvo dvi moterys. Iš Klaipėdos atvykusi V.Starodubcevaitė, prie finalinio stalo žaisdama su karaliumi ir devynake, nuskausmino varžovą ir tapo tos dienos čempione.

Antrajame turnyre šilutiškis A.Sudeikis surizikavo finale kovoti su devynake ir penkiaake. Tas drąsus žingsnis pasiteisino ir Aurimas buvo apdovanotas nugalėtojo prizu.

Žaisti išmoksite per valandą

Sportinio pokerio turnyrai klube yra nemokami. Tačiau kiekvienas norintis dalyvauti turnyre žaidėjas, atėjęs į sportinio pokerio klubą „Royal flush“, privalo įsigyti minimalią baro sąskaitą MBS ir nusipirkti baro prekių už tam tikrą sumą.

Vakaro prizus laimėti galima visus 13 šeštadienių ir pretenduoti į finalo prizus – kelionę į Rygos „Olympic casino“ turnyrą.

Šilutėje sportinio pokerio turnyrai dar vyks gegužės 18, 25, birželio 1, 8, 15, 22, 29, liepos 6, 13, 20, 27, rugpjūčio 3 dienomis.
Pasak organizatorių, ne bėda jei nemokate žaisti pokerio. Jie mielai jus pamokys, jei atvyksite valandą anksčiau nei prasideda turnyras. Ir po valandos pamokėlės drąsiai galėsite sėsti prie stalo ir bandyti laimėti pagrindinį prizą.

Pokerio dalintojų mokykla

Jei labiau per pokerį norėtumėte dalinti kortas, nei jį žaisti, galite registruotis į nemokamą sportinio pokerio dalintojų mokyklą. Čia mokytis gali tik vyresni nei 18 metų asmenys.

Tai yra tęstinis ir teigiamų dalyvių emocijų sulaukęs projektas, kurio tikslas – išmokyti norinčiuosius dalinimo meno. Šioje mokykloje profesionalūs sportinio pokerio krupjė dalinsis savo patirtimi, išmokys taisyklingai maišyti ir dalinti kortas, skaičiuoti šalutinius bankus, spręsti įvairias žaidimo metu kylančias situacijas.

Visą kursą išklausę, praktikos ir teorijos egzaminus išlaikę asmenys gaus dalintojo sertifikatus.

Baigę mokyklą dalintojai turės progą dirbti klube „Royal Flush poker club“, o taip pat privačiuose renginiuose ir netgi didžiuosiuose „Royal Flush poker club“ turnyruose. Gabiems ir progresuojantiems dalintojams galimos karjeros galimybės klube.