Žaliosios apyrankės sujungė Žemaičių Naumiesčio gimnazistus

 

20180421 112032Aš dalyvausiu balandžio 21 dieną vyksiančioje akcijoje DAROM – 2018! O tu?“, – tokiu skambiu šūkiu prasidėjo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos radijo laidelė. Organizatoriai ragino susiburti svarbiam tikslui – kurti švaresnę aplinką, skatinti pilietiškumą, bendrystę bei savanorystę. Mokiniai ir kiti dalyviai skubėjo į fojė, kur galėjo pasipuošti žalia apyranke bei užsiregistruoti pasirašydami dekoratyvinėje lentoje.

Mokiniai, klasių vadovai, administracija ir tėveliai 10 val. susirinko gimnazijos kieme. Čia visi buvo suskirstyti į grupes ir „apdovanoti“ maišais. Prasidėjo nuožmi šiukšlių „medžioklė“…

Išskirtinis akcijos ženklas – žaliosios apyrankės, suvienijo daugiau nei 60 gimnazijos bendruomenės narių, prie kurių prisidėjo Žemaičių Naumiesčio Jaunimo asociacija. Pasklidę talkininkai surinko šiukšles iš miestelio tvenkinio pakrančių, iš pakelių ir griovių Smėlyno, Vieversių ir kitų gatvių. „Laimikis“ nemenkas – 80 maišų šiukšlių.

Akcijos pabaigoje darbininkų laukė staigmena – arbata ir saldumynai! Keletui gimnazistų kilo mintis, jog žaliąsias apyrankes reikėtų užsisegti kaip signalą, jog laikas vėl tvarkytis… Tikėkimės, jog ši idėja prigis.

DAROM – 2018 sutelkė gimnazijos bendruomenę, miestelio jaunimą. Visi drauge įrodėme, jog esame atsakingi savo tėvynės piliečiai, esame aktyvūs ir darbštūs.