Žavieji sodo baldai

 

image1Žalia žolė ir mėlynas dangus, mirguliuoja medžių lapai, pučia lengvas vėjelis, šilta. Iki pradės temti dar kelios valandos. Idealus savaitgalis. Išeini į terasą pasimėgauti knyga, o ten atsisėsti – tik pusantros aplūžusios taburetės! Ech, tari sau, ant tokių poilsio padargų neatsipalaiduosi, laikas į parduotuvę.

Toli važiuoti nereikia, eini į kambarį, įsijungti kompiuterį ir po minutės tu jau Imu perku internetiniame prekybos centre.

Lauko baldai poilsiui

Įsigyti internetu siūlomi mediniai, plastikiniai, pinti ratano, metalinių konstrukcijų bei lauko baldai iš kombinuotų medžiagų. Mediniai sodo baldai paprasti ir nebrangūs. Jie nesunkūs, kėdės ir stalai susilanksto. Dėl kompaktiškumo šiems baldams nesunku rasti vietelę saugoti ne sezono metu.

Iškyloms labai tinka sulankstomas baldų komplektas. Keturios kėdės ir stalas sudaro vieną bendrą konstrukciją iš aliuminio profilių ir medinių stalo bei kėdžių paviršių. Konstrukcija sulankstoma į kompaktišką lagaminą, kurį patogu vežtis į iškylas.

Pinti ratano baldai – stacionarūs. Prabangiai atrodantys šie lauko baldai puošia terasas, kuria tikras estetiškai patrauklias poilsio oazes. Poilsis ant tokių baldų – malonumas. Ratano lauko baldų komplektai dažnai gana dideli, t.y. vienu metu ant jų gali ilsėtis keturi, šeši, ar net aštuoni žmonės. Tačiau siūlomi ir žavūs komplektai, kuriuos sudaro vos du patogūs krėslai bei stalelis.

Gultai skirti patinginiauti, pasnausti, pasimėgauti saulės voniomis. Plastikiniai, pinti, transformuojami gultai iš putų poliuretano, sulankstomi ir netgi pripučiami gultai – palaima suaugusiems ir džiaugsmas vaikams.

Jaukią sodo poilsio erdvę sukurti galima ir tiesiog pastačius suoliuką. Iš plieno bei ketaus pagaminti suoliukai medžio pavėsyje – išties romantiška „vieniša“ vietelė pasibūti. Dar vienas labai žavus baldas – pintas pakabinamas lauko krėslas. Pagalvėlėmis išklotas kokoną primenantis krėslas – dar viena oazė ramybės ir vienatvės išsiilgusiam poilsiautojui.

Beje, lauko baldams siūlomi ir specialūs polietileno uždangalai, saugantys baldus nuo lietaus, saulės spindulių poveikio, vėjo.

Valgomojo baldai

Norėdami lauke praleisti kuo daugiau laiko, sode po atviru dangumi ne tik ilsimės, bet ir užkandžiaujame, mėgaujamės ant žarijų ruoštais patiekalais. Patogūs lauko valgomojo baldai valgymą lauke pakylėja į visai kitą lygmenį, nes lauko stalai kur kas labiau pritaikyti serviruoti.

Prie stalo pristūmus tinkamo aukščio kėdes, patiekiami vaikiški pietūs, kad vaikai galėtų patys patogiai pavalgyti. Na o suaugusiųjų vakarieniavimai prie lauko stalų neretai virsta ilgais maloniais pasisėdėjimais, lydimais begalinių įdomių pasakojimų ir juoko. Ne veltui stalas – bendrystės simbolis.