Žemaičių Naumiesčio bibliotekoje – įvairios veiklos

Užsiėmimų metu su vaikais skaitytos knygos, vyko renginys Europos kalbų diena, žaidimas „Žodžių paieškos“.

Žemaičių Naumiesčio bibliotekoje vyko keletas smagių susitikimų su vaikais. Jie susipažino su naujausiomis knygomis, žaidė stalo žaidimus, dalyvavo garsiniuose skaitymuose, viktorinose.

Rytmečio garsiniuose skaitymuose, kuriuose dalyvavo Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio vaikai, aiškintasi, kam reikalingos raidės, kur yra jų namai. Tam pasitelkta Lino Kontrimo knygutė „Keturios paslaptys, kaip pažinti raides ir natas“, žaidimas bei grupės „Biplan“ daina. Vaikai buvo įtraukti į garsinį skaitymą, pristatė savo vardo pirmąją raidę, ją piešė išmaniajame ekrane.

Europos kalbų diena bibliotekoje paminėta kartu su Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtokais. „Užsienio kalbų mokymasis praturtina asmenybę ir padeda pažinti gyvenimą, suteikia naujų idėjų, atveria vartus į nuostabųjį mokslo pasaulį, padeda geriau pažinti kitas kultūras“, – vaikams priminė anglų kalbos mokytoja Živilė. Ketvirtokai savo žinias apie kalbas pasitikrino dalyvaudami protų mūšyje.

Smagiai nusiteikus su pradinukais skaityta jų mėgstamo britų rašytojo Deivido Viljamso humoro ir nuotykių kupina knyga „Ledo pabaisa“. Vaikai susipažino su veikėjais, aptarė linksmus nutikimus ir priėjo išvados, kad ši knyga – apie gerumą ir draugystę. Mini viktorinoje „O kas tas mamutas“ jiems teko atsakyti į klausimus, kada mamutai gyveno, kokios buvo jų gyvenimo sąlygos, kuo jie mito, ar buvo draugiški, kas buvo jų priešai.

Septintokams surengtas žaidimas „Žodžių paieškos“. Moksleiviai atsakinėjo į klausimus apie kalbą, dėliojo žodžius, minė mįsles, bandė atspėti patarlių reikšmes.