Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje „pakrikštyti“ penktokai

penktoku krikstynos naumiestisŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje nuaidėjo mokinių tarybos organizuotos „Penktokų krikštynos“.

Visi penktokai tądien turėjo spalvingai, vaikiškai pasipuošti, bet jie nežinojo, kodėl. Tai jiems paaiškino į ketvirtą pamoką atskubėję „krikštynų“ vedėjai – IIb klasės mokiniai Paulina Šiaudvytytė, Laimonas Žvirblis ir Aistė Beinorytė, tądien pasivadinę

Puikiąja Paulina, Linksmuoju Laimonu ir Ambicingąja Aiste. Jie taip pat neatsiliko nuo penktokų ir atėjo spalvingai pasipuošę.

Vedėjai penktokams paaiškino, kas tądien jų laukia, pažaidė susipažinimo žaidimą ir pakvietė į po pamokų vyksiantį renginį.

Krikštijamieji turėjo atlikti kelias užduotis, įrodyti, kaip pažįsta savo gimnaziją, mokytojus, administraciją. Viena įdomiausių užduočių buvo su balionais, kurių viduje buvo lapeliai su įvairiausiais klausimais apie gimnaziją. Klasių vadovės Zita Kaminskienė ir Liucija Šertvytienė taip pat gavo po balioną su klausimais.

Buvo ir kūrybinių užduočių, o jas atlikę visi padainavo linksmą dainą. Renginio pabaigoje penktokus sveikino direktoriaus pavaduotoja Virginija Tamašauskienė, visi nusifotografavo.