Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje – tinklinio savaitė

1271078453tinklinisŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko tinklinio savaitė pereinamajai taurei laimėti.

Lapkričio 21-ąją susirungė septintos, aštuntos bei pirmos gimnazijos klasės, į varžybas susirinko 6 komandos. Pergalingai pradėjusi varžybas, Ia klasė jas ir baigė niekam nepasidavusi, užėmė I vietą ir išsaugojo pernai laimėtą taurę. II vietą užėmė 8b klasė, kuri tik 2 taškais buvo pranašesnė už III vietos laimėtojus Ib klasę. Varžybas organizavo mokytojai Vilija Parnarauskienė ir Vidas Karnauskas.

Kitą dieną vyko 8 klasės ir I-IV gimnazijos klasių vaikinų varžybos, kuriose dalyvavo 9 komandos. Pirmajame susitikime Ia klasė prieš IIIa klasę pralaimėjo rezultatu 14:16, tačiau finale pirmokai buvo pranašesni ir laimėjo ryškia persvara 15:9. Gal jiems sėkmę atnešė tarp vaikinų drąsiai žaidusi Agnė Sandaraitė? II vietą užėmė IIIa gimnazijos klasė, III vieta atiteko IV ab gimnazijos klasei.

Merginų varžybose dalyvavo 7, 8, I-IV g klasių komandos, kurių buvo net 10. Nubraukusios ne vieną prakaito lašą, bet nepralaimėjusios nė vieno kėlinio, išdidžiai I vietą laimėjo II b gimnazistės, finale susitikusios su IV klasės komanda. II vieta atiteko IV a merginoms, III vietą užėmė IV ab komanda.

Paskutiniąją savaitės dieną vyko pajėgiausių komandų varžybos, sulaukta ir svečių iš Vainuto.

Pajėgiausi šiemet buvo „Lina ir draugai“, II vietą užėmė „Didingi farai“, treti liko tikrai siautulingai žaidę „Siautuliukai“.

Po varžybų visos komandos susirinko į laisvalaikio salę, aptarė rezultatus, pasivaišino mokytojos Vilijos atneštais saldumynais.

Gimnazijos direktorius Liudvikas Genys įteikė pereinamąją taurę I gimnazijos klasės ir jaunesnių klasių nugalėjusios komandos atstovui Osvaldui Girskiui. Piniginį prizą laimėtojams dovanojo tėvų komiteto pirmininkė Jūratė Bielskienė.