Žemaičių Naumiesčio moksleiviai šėlo karnavale

naumeiscio karnavalas jaunimasŽemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai prieš atostogas rinkosi į karnavalinius renginius, kurie surengti atskirai žemesniųjų ir gimnazijos klasių moksleiviams. Bet ateiti pažiūrėti pasirodymų galėjo kas tik norėjo. 5-8 klasių renginį paruošė Mokinių taryba, o I-IV klasių – taip pat šauniai pasistengę dvyliktokai.

Žemesniųjų klasių mokinių renginį vedė Greta Andrijauskaitė ir Gustė Liukaitytė. Vieni aštuntokai pasirinko Eurovizijos temą, kiti judėjo šokio ritmu ir visus sužavėjo energingais pasirodymais. Penktokai parodijavo muzikos pamoką ir parengė įdomius šokius, o šeštokai suvaidino kelis dainų klipus ir parodijavo mokomojo dalyko inscenizaciją. Septintų klasių moksleiviai bandė perteikti reklamos subtilybes, net sukūrė reklamą apie mūsų gimnaziją.

Visos klasės buvo apdovanotos saldžiomis dovanomis, renginį vainikavo direktoriaus Liudviko Genio, jo pavaduotojos Virginijos Tamašauskienės ir mokinių tarybos pirmininko Laimono Žvirblio palinkėjimai Naujųjų metų proga.

Karnavale pasirodė ir tėvų tarybos nariai, kurie suvaidino pasaką „Vilkas ir septyni ožiukai“ ir pralinksmino visą publiką.

Gimnazijos klasių renginio tema buvo šokių stiliai. Karnavalo pradžioje visus pasitikę abiturientai Skirmantė Danytė ir Marius Toliušis pakvietė stebėti laidą „Šuolis ant grindų“, kurią pradėjo šventinis dvyliktokių šokis. Vėliau klasės ėmė džiuginti gerai paruoštais šokiais. Vieni šoko breiką, kiti trypė ir šėliojo pagal kantri ar tango stilių. Pasirodo, smagiausia – sava muzika, nes lietuvių liaudies šokių ritmą pasirinkę IIb klasės mokiniai išjudino visą salę. Buvo ir Lotynų Amerikos šokių ritmų.

Dvyliktokai Aurimas Rimkus, Lukas Lešinskis ir Rosvidas Razma šmaikščiai išsakė savo nuomones apie matytus šokius, o mokyklos vadovai įteikė saldžias dovanas.