Žemaičių Naumiesčio mokykloje – darželyje auga talentai

zemaiciu naumiestis talentai1Talentingas žmogus – tai didelių kūrybinių gebėjimų žmogus, o tokių gebėjimų turi kiekvienas vaikas, tik reikia juos įžvelgti ir sužadinti. Tai sumanė padaryti ir Žemaičių Naumiesčio mokyklos – darželio pedagogai.

Žemaičių Naumiesčio mokykloje – darželyje vyko renginys „Ar aš talentingas?“, kurio tikslas – paties vaiko saviraiška, gebėjimas atskleisti savo kūrybines galias. Norą dalyvauti renginyje pareiškė 14 ugdytinių.

Renginį stebėjo visa mokyklos – darželio bendruomenė, o programą pradėjo trečiokai, savo vaidinime ieškoję atsakymo į klausimą „Kas yra talentas?“ Jaunuosius talentus į sceną lydėjo tėveliai, mokytojos, jie drąsino savo atžalas.

Muzikinius gebėjimus demonstravo ketvirtokės Ema Bartulytė, Samanta Petrošiūtė, trečiokės Eva Čiužauskaitė, Samanta Maraulaitė, Anetė Šakytė, Vakarė Vidutytė, antrokės Austėja Balnytė, Daiva Šeputytė. Dailės darbus pristatė trečiokė Simona Girulytė, antrokė Amanda Preikšaitytė ir pirmokė Mintė Arnašiūtė, puikia atmintimi žiūrovus nustebino antrokas Arnas Jonas Vingis, sportinius gebėjimus demonstravo trečiokas Simas Pužas. Ketvirtokas Dominykas Stanionis sužavėjo triuku, o šokio talentą parodė trečiokai Vakarė Vidutytė ir Edgaras Degutis.

Direktorės pavaduotoja Loreta Vilčauskienė padėkojo ir renginio dalyviams, ir organizatorėms Daivai Jokubaitienei, Milanai Macijauskaitei ir Genovaitei Mockienei.