Žemaičių Naumiesčio pedagogai tobulinosi Suomijoje

 

eerasmus mokytojaiLiepos pradžioje Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokytojų komanda – direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Bartušienė bei anglų kalbos mokytojos D. Naujokienė ir J. Beitienė, dalyvavo Erasmus+ kursuose „Už klasės ribų“, kurie vyko Suomijos mieste Joensu. Tai pirmoji įgyvendinamo projekto Erasmus+ Ka1 dalis.
Šio projekto tikslas – kelti darbuotojų kvalifikaciją, suteikiant jiems galimybę įgyti tinkamų kompetencijų, reikalingų taikyti netradicinius mokymo metodus, t. y. mokymą netradicinėse erdvėse, kuo efektyviau panaudojant esamą aplinką ir išteklius. Į šiuos kursus susirinko įvairi tarptautinė kompanija iš tokių šalių kaip Didžioji Britanija, Čekija, Portugalija, Ispanija, Lenkija, Prancūzija bei Vengrija.

Mokytojai susipažino su Suomijos švietimo sistema, kultūra, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose skirtingose aplinkose, sužinojo įvairesnių būdų, kaip vesti pamokas už klasės ribų.

Dalyvavimas šiame projekte taip pat padėjo rasti partnerius tarptautiniams projektams ir mainų programoms, kurie padeda mokiniams ir mokytojams susipažinti su įvairiomis kultūromis, plėsti akiratį, tobulinti užsienio kalbų įgūdžius.