Žemaičių Naumiestyje renginys „Gimnazijos garbė“

 

mokiniu pagerbimas_naumiestyje_2Taip buvo pavadinta šventė, vykusi Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje, kurios tikslas –  pagerbti mokinius, savo pasiekimais garsinusius gimnazijos vardą rajone ir Lietuvoje 2017 – 2018 mokslo metais bei padėkoti mokytojams ir tėveliams už puikaus atžalyno ugdymą.

Gimnazijos direktorius Liudvikas Genys ir jo pavaduotoja ugdymui Laimutė Uselienė vieną po kito apdovanojimams kvietė gimnazistus, pelniusius prizines vietas rajono olimpiadose, respublikiniuose konkursuose, sporto varžybose. Iš viso buvo įteikti 37 padėkos raštai mokiniams, 12 mokytojams bei 7 tėveliams. Gabiausius ir darbščiausius sveikino Žemaičių Naumiesčio seniūnas  Virginijus Stasiulis,        bendruomenės pirmininkė, buvusios mokytojos bei tėvai. Padėkos žodžių, gėlių, dovanėlių nestigo ir pedagogams.

Renginio metu koncertavo Žemaičių Naumiesčio pradinės mokyklos – darželio dainininkai, kuriuos ruošė mokytojos Dalia Svirskaitė, Živilė Rupainienė. Smagu scenoje buvo matyti Gardamo skyriaus progimnazijos bei gimnazijos mokinių meninius pasirodymus, paruoštus pedagogių Vidilijos Aidukienės, Virginijos Šiaudvytienės, Vitalijos Birbalienės. Šventė baigta filosofo Vydūno žodžiais apie tėvynę, kuriuos lyg pažadą ir toliau gerbti, garsinti savo gimtinę visi susirinkusieji sakė choru.

Visi apdovanotieji pakviesti nusifotografuoti bendrai nuotraukai, menančiai garbingiausius gimnazijos ugdytinius.