Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionai – šilutiškiai

moksleiviu krepsinis medaliaiVasario 1 d. startavusi Žemaitijos moksleivių krepšinio lyga (ŽMKL), kurią jau 5 metus organizuoja Klaipėdos krepšinio mokykla, baigėsi. Šių metų sezone kovos vyko šešiose amžiaus grupėse, kuriose rungtyniavo 45 komandos iš 15 Žemaitijos zonai priklausančių miestų, tarp jų – ir viena Šilutės sporto mokyklos komanda.

Savo pogrupyje mūsiškiai tapo čempionais ir namo parvežė taurę bei aukso medalius. Antri liko Gargždų SM, treti – Kretingos SM, ketvirti – Klaipėdos KM atstovai.

Kasmet vis daugėja norinčiųjų dalyvauti šioje moksleivių krepšinio lygoje, šiemet dauguma miestų turėjo net po kelias komandas. Klaipėdos krepšinio mokyklai (organizatorius) atstovavo net 9 komandos, Kretingos SM į lygą delegavo 6, Klaipėdos V.Knašiaus KM – 5, Palangos ir Gargždų SM – po 4, Plungės SC – 3 komandas. Po dvi komandas buvo iš Skuodo, Šilalės, Kelmės, Mažeikių, Telšių, po 1 – iš Šilutės, Tauragės, Raseinių, Akmenės.moksleiviu krepsinis geriausias zygimantas vaitkus

Mūsų sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Alius Rauluševičius, varžėsi 1999-2000 m. gimusių vaikinų amžiaus grupėje. Šioje grupėje buvo daugiausia komandų – 12, jos buvo suskirstytos į du pogrupius (A ir B).

Mūsiškių komanda priklausė A pogrupiui, kartu su dviem Klaipėdos KM komandomis, Kretingos SM,ĀPalangos SC ir Kelmės SM atstovais. Kiekviena komanda sužaidė po rungtynes išvykoje ir namuose.

Šilutiškiai visas 10 rungtynių – tiek namie, tiek išvykoje – laimėjo ir gavo teisę kovoti dėl ŽMKL 1999-2000 m. gimusiųjų pogrupio Didžiosios taurės.

Puikus pasirodymas savo pogrupyje mūsiškius atvedė į Didžiosios taurės finalą, kur susitiko Gargždų SM, Klaipėdos KM I, Kretingos SM, Mažeikių SM, Šilalės „Torpeda“ ir, žinoma, Šilutės SM. Iš viso mūsiškiai žaidė 9 rungtynes ir tik dvejas pralaimėjo, abi – prieš tą pačią Gargždų SM komandą.

Septynios pergalės bei vos du pralaimėjimai Šilutės sporto mokyklos šešiolikmečių vaikinų krepšinio komandai leido džiaugtis aukso medaliais bei čempionų vardu.

Šilutiškių komandoje naudingiausiu žaidėjų pripažintas Žygimantas Vaitkus.