„Žemaitijos taurėje“ varžėsi ir vilkytiškiai

lengvoji vilkyciai G Paulauskaite III vietaLengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2014“ III etapo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo 14-os mokyklų jaunieji sportininkai.

Sportinius gebėjimus išbandė Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai. Nors jie treniruojasi tik 3 kartus per savaitę, bet įrodė, kad gali kovoti dėl aukščiausių apdovanojimų.lengkyciai E Dulkys II vieta

Vaikų grupėje (gimę 2001 m. ir jaunesni) rutulio stūmimo rungtyje gerai rungtyniavo metais jaunesnė penktokė Gintarė Paulauskaitė. Ji visuose etapuose gerino asmeninį rezultatą iki 9 m 22 cm ir iškovojo III vietos taurę.

Jaunučių grupėje Edvinas Dulkys iškovojo II vietą šuolio į tolį rungtyje, pasiekęs asmeninį rekordą – 5 m 47 cm. Trečias jis buvo 4 kg rutulio stūmimo rungtyje – 13 m 56 cm.

Kovo mėnesį Lietuvos jaunučių pirmenybėse Edvinas pelnė sidabro medalį trikovės rungtyje (30 m bėgimas – 4,58 sek., 3 kg rutulio stūmimas – 16,48 m, 4 kg rutulio stūmimas – 12,78 m).