„Žemaitijos taurės 2017“ varžybų I etapas švėkšniškiams – puikus

zemaitijos taure_sveksna_1Šeštadienį vykusiose „Žemaitijos taurės 2017“ I etapo vaikų lengvosios atletikos varžybose švėkšniškiai sportininkai pranoko net mokytojų lūkesčius. Iš 12 lengvaatlečių, vykusių į varžybas, 7 grįžo su apdovanojimais, pasiekę aukštų asmeninių rezultatų.

Šuolio į aukštį rungtyje ant nugalėtojų pakylos stojo visi trys Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai: D.Jurkaitis (6 kl.) užėmė I vietą, V.Liorencas (6 kl.) – II vietą, E.Serapinas (5 kl.) – III vietą.

Pasiekusi puikų rezultatą (4,32 m) šuolio į tolį rungtyje, II vietą užėmė penktokė V.Mikužytė, aplenkusi net 17 varžovių. Jos klasės draugė R.Jegerytė buvo dešimta. Abi mergaitės tokio lygio varžybose dalyvavo pirmąjį kartą.

Berniukų šuolio į tolį rungtyje prizines vietas (II ir III v.) iškovojo šeštokai R.Jablonskis ir M.Gerulskis. Jų bendraklasis D.Račkauskas 600 m distancijoje buvo šeštasis.

200 m sprinto rungtyje penktokas A.Mikužis laimėjo III vietą, T.Žemgulis (5 kl.) 60 m distancijoje buvo dešimtas. Tokią pat distanciją bėgusi R.Stirbytė (5 kl.) buvo septyniolikta tarp šios rungties 31 dalyvio.

Į varžybas pirmą kartą vykęs ketvirtokas D.Jurjonas taip pat išbandė 60 m bėgimo takelį ir liko aštuonioliktas.

Jaunųjų sportininkų dar laukia trys varžybų etapai, artimiausias – vasario 4 dieną. Tikimės, kad po šių varžybų dalyviai pailsėję kibs į treniruotes ir pasirodys gal net geriau.