„Žemaitijos taurės 2019“ lengvosios atletikos varžybos buvo sėkmingos

zemaitija fKovo 23-ąją į Klaipėdos lengvosios atletikos maniežą suvažiavo gausus Klaipėdos apskrities jaunųjų lengvaatlečių būrys, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, kurie varžėsi „Žemaitijos taurės 2019“ trečiame – finaliniame etape. Šilutės sporto mokyklos sportininkai, susumavus trijų etapų rezultatus, iškovojo 6 taures.

Švėkšniškis Andrius Milinauskas, kurį treniruoja A. Urmulevičius, nugalėtojo taurę iškovojo šokdamas į aukštį, o šuolyje į tolį juknaitiškė Gabrielė Urniežiūtė iškovojo II vietos taurę. Gabrielės treneris S. Oželis džiaugėsi ne tik jos laimėjimais, bet ir kito auklėtinio Darinto Šimašiaus 60 m bėgimu, kuris būdamas net dviem metais jaunesnis už savo varžovus, bėga finaliniuose bėgimuose.

Kintiškis Vilmantas Retenis vėl gerino savo asmeninį 3 kg rutulio stūmimo rezultatą (14,42 m) ir ryškia persvara tapo nugalėtoju bei savo kolekciją papildė dar viena taure.

Pirmos vietos taures iškovojo 60 m greičiausia bėgikė Rugilė Inokaitytė ir ištvermingoji Goda Šiaudvytytė, kuri visuose trijuose etapuose nugalėjo bėgdama 600 m.

Traksėdiškis, sparčiai tobulėjantis Nojus Petraitis 600 m bėgime iškovojo II vietą.

Trečiame etape 600 m Mija Pielikytė užėmė III vietą, bet jai taurė neatiteko, nes prieš tai buvusiuose etapuose pasirodė prasčiau. Šių sportininkų trenerė Lina Leikuvienė džiaugiasi vis gerėjančiais auklėtinių rezultatais ir tiki, kad jaunesnieji treniruočių draugai G. Mickus, I. Stankus, R. Leikus, A. Juškaitė, K. Kerpytė po metų – dviejų taip pat džiugins gražiais rezultatais.