„Žemaitijos taurės“ finaluose šilutiškiai iškovojo glėbį taurių

fŠilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, puikiai pasirodę prieš tai vykusiuose „Žemaitijos taurės“ I ir II etapuose, vyko į  „Žemaitijos taurės“ jaunių ir jaunučių varžybų finalinį etapą. Trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtiniai finale, kuris vyko Klaipėdos lengvosios atletikos manieže, iškovojo ne vieną prizinę vietą, o net 12.

Puikiai sekėsi ir „Žemaitijos taurės“ vaikų finale, čia bėgikės iškovojo dvi trečios vietos taures.

Emilija Saudargaitė 60 m barjeriniame bėgime finišavo trečia, nusileisdama tik dviem Klaipėdos atstovėms. Vaikinams 60 m barjeriniame bėgime pavyko užimti dvi prizines vietas: Martynas Lidžius – II v., Mantas Stankus – III v.

1000 m distancijoje Julija Baciūtė buvo trečia, Justas Budrikas finišą kirto pirmas, o komandos draugas Paulius Gudaitis finišavo trečias. Trišuolio rungtyje Beatričė Kalvaitytė užėmė III vietą, Osvaldas Gusčius I, o Tautvydas Bartkus – II vietą.

3 kg rutulį geriausiai stūmė šilutiškė Kristina Bataitytė, ji aplenkė visas savo 8 varžoves ir džiaugėsi I vietos taure. 60 m barjeriniame bėgime Nojus Gailiūnas užėmė I vietą, I vieta atiteko ir 4 kg rutulį stūmusiam Mariui Rudzevičiui. „Žemaitijos taurės“ vaikų varžybose trečių vietų taures iškovojo 60 m bėgime Rugilė Inokaitytė,  600 m – Goda Šiaudvytytė.