Žemės diena paminėta inkilų kėlimo švente

inkilaiŠilutės girininkijos miške, šalia urėdijos, kovo 18 dieną urėdijos darbuotojai surengė inkilų kėlimo šventę, skirtą Žemės dienai paminėti. Į šią gražią šventę miškininkai pakvietė pulką vaikų iš Juknaičių pagrindinės mokyklos, Žibų pradinės mokyklos ir jos Grabupių skyriaus.

Vyriausiasis miškininkas Viktoras Aužbikavičius vaikus ir mokytojus pasveikino su švente ir pasidžiaugė, kad toks didelis būrys mokinių stengiasi saugoti gamtą, padėti paukšteliams. Vyriausiasis inžinierius Arūnas Skirbutas apdovanojo Žibų pradinės mokyklos mokinių piešinių parodos geriausio piešinio autorę Justę Vingytę padėkos raštu ir maža dovanėle bei padėkojo mokytojams ir svečiams.

Žibų pradinukai parodė programėlę apie paukščius. Paukščiams inkilus sukalė Juknaičių pagrindinės mokyklos moksleiviai kartu su mokytoju Romu Useliu.

A.Skirbutas pasiūlė mokinukams pasirašyti ant jų atsineštų inkilėlių. Vaikai šį pasiūlymą sutiko džiugiai ir ant inkilų sumargavo vardai, parašai, širdelės, gėlės ir kt.

Renginio metu vaikai su miškininkais, Šilutės seniūno pavaduotoju Algirdu Ivanausku ir kitais svečiais iškabinto daugiau kaip 50 inkilų. Iš viso Šilutės urėdijos visų girininkijų miškuose numatoma iškabinti daugiau kaip 250 inkilų. Šventės pabaigoje miškininkai visus dalyvius pavaišino koše ir saldumynais.

Šilutės urėdas Vaidas Bendaravičius dėkoja visiems talkininkams, svečiams ir sveikina su Žemės diena – astronominiu pavasariu.