„Žibų“ pradinė virto Sniego šalimi

zibu pradine snaigesNors jau sulaukėme gruodžio ir pamažu įsismarkauja adventinės nuotaikos, tačiau dangus dar šykšti padovanoti sniego. O kokios Kalėdos be akinančių snaigių? Tačiau šiuo atveju juk nesame visai bejėgiai ir kalėdinę atmosferą galime susikurti patys – tereikia minties, tikslo ir šiek tiek kruopštaus darbo.

Redakcija sulaukė skambučio iš Žibų pradinę mokyklą lankančių mokinių tėvelių. Pastarieji, neslėpdami džiugesio, pasipasakojo apie mokykloje surengtą dailės darbų parodą ir „pabirusias“ pirmąsias snaiges. O jų pradinėje mokykloje tikrai daug ir visokių visokiausių.

Pradinių klasių mokytojos Daiva Balčytienė ir Sigutė Kačinskienė pasakojo, kad prieš dvi savaites jos pakvietė visą bendruomenę dalyvauti erdvinių snaigių konkurse „Mano pirmoji snaigė“. Bendras tikslas – paversti mokyklą Sniego šalimi.
Nieko nelaukę mokiniai, tėveliai ir seneliai, dėdės bei tetos atsidėjo kūrybai. Vakarais, po darbų, išlaisvinę išmonę, visi gamino kuo įmantresnes, kuo įspūdingesnes snaiges.

Fantazijos vaisiai jau puošia mokyklą ir sukuria tikrą kalėdinę nuotaiką bei ja užkrečia visus atvykusiuosius.
Anot mokytojos D.Balčytienės, kuri yra dailės darbų būrelio vadovė, prieš Kalėdas net trys konkurse dalyvavę mokiniai bus apdovanoti saldžiaisiais prizais, penkiolikos laukia padėkos diplomai.

Štai kaip paprasta ir lengva sukurti Kalėdų dvasią, kuri jau beldžiasi į kiekvieno namus.