Žibų pradinukai paminėjo Pasaulinę muzikos dieną

 Stoskuviene pasauline muzikos dienaSpalio 1-ąją Žibų pradinėje mokykloje muzikos mokytojos Remintos Stoškuvienės iniciatyva paminėta Tarptautinė muzikos diena.
Žibų pradinė mokykla dirba pasirinkusi kryptingą meninį ugdymą, todėl šios dienos metu buvo gera galimybė plėtoti mokinių saviraišką.

Per visas pertraukas mokyklos fojė vyko muzikiniai pasirodymai: dainavo mokiniai, buvo žaidžiami muzikiniai žaidimai, mokiniai ir mokytojai apžiūrėjo 2b klasės vaikų parodą.

Šventėje sulaukta ir svečių: pertraukos metu savo dainas pristatė Šilutės vaikų popchoras „Spindulys“ ir solistas Martynas (vadovė Lijana Šerpytienė).
Mokyklos darbuotojai buvo pakviesti į salę, kur savo dainas ir eiles pristatė Marijus Budraitis, Žydrė Adomaitienė ir Liuda Kašėtienė.

„Buvo gera ir šilta, kad nieko daugiau nebesinorėjo“, – po koncerto kalbėjo mokytojos.

R.Stoškuvienė dėkoja Šilutės pirmosios gimnazijos socialinei pedagogei Daivai Peštenienei ir mokytojai Rasai Jankauskienei už pagalbą ruošiantis šventei.
„Manau, kad muzika yra ore, muzika yra visur, pasaulis yra jos pilnas ir mes pasiimame jos tiek, kiek mums reikia“, – sakė R.Stoškuvienė.