Žibų „Žiburėliui“ – sėkmingi metai

zibu mokykla_sokiu_kolektyvasSunkus darbas atsipirko gausiais laimėjimais per 2017 – 2018 m. m. Šilutės Žibų pradinės mokyklos liaudiškų šokių kolektyvui „Žiburėlis“, kuriam vadovauja šokio mokytoja metodininkė Alina Urbonienė.

Kovo mėnesį mūsų mokiniai  dalyvavo festivalyje „Traveling Festival 2018“ Rygoje. Šis tarptautinis festivalis suteikė vaikams daug džiaugsmo, kadangi jie ne tik šoko, bet ir ilsėjosi, pramogavo. Kiekvienas šokėjas gavo po asmeninę dovaną su festivalio simbolika.

Dar viename tarptautiniame festivalyje  Kėdainiuose „SHoCK 2018“  „Žiburėlis“ iškovojo I vietą, šokėjai buvo apdovanoti didžiule taure medaliais ir atminimo dovanomis. Iš Baltijos šalių šokių konkurso „Rising stars 2018“, kuris vyko balandžio 8 dieną Klaipėdoje, jaunieji šokėjėliai parsivežė II vietos diplomą, medalius ir saldžias dovanas. Dar viename respublikiniame tarpmokykliniame šokių konkurse „Šokio mozaika“, kuris vyko balandžio 27 dieną Klaipėdoje, žiburiukai tapo I vietos nugalėtojais. Jie buvo apdovanoti taure ir medaliais.

Šiais metais „Žiburėlio“ šokėjai  liepos 1 – 6 dienomis dalyvaus Pasaulio lietuvių dainų šventėje Vilniuje.